Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вита
в мене статус "потребує уточнення вступником " просить надати додаток 2020 року . Як мені надати їм цю довідку?
Тарас
Для Вита: найпростіший варіант - відправити на електронну пошту у відповідну приймальну комісію.
Коментувати
Владислав
А чому при заповненні заяви підтверджуючи на її пошук вона не вибиває результат якби я заповнив все правильно,можливо це така помилка?
Богдан
як вплине неправильна фотографія на вступ? (замість обличчя додаток з оцінками)
.
Для Богдан: якщо заяви ще не подавали, то Ви можете замінити фото. Якщо вже подали, то зверніться в приймальну комісію того ЗВО, що вже розглядає Вашу заяву.
Коментувати
Олена Ткаченко
Чому ж таки всю попередню добу : "Заборонено подавати заяву..."? Коли нарешті вдасться подати?
Влад
Для Олена Ткаченко: щось не то, чому заборонено? Дзвоніть в тех підтримку!
Коментувати
Дмитро
В мене не відкривається електр. кабінет. Хоча я зареєстрований. Це може бути через те, що я знаходжусь у іншій країні і відповідно тут інша ip-адреса?
Ксенія
Виникло запитання, якщо абітурієнтів немає в списках тих, хто здавав творчі іспити в певному навчальному закладі, але їхні заяви є на сайті в цей заклад, звідки беруться такі абітурієнти?
Ольга
Скажіть, будь ласка, стасус зареєстровано у закладі освіти, сьогодні що для нас означає? Конкурс на бюджет всеодно ще попереду?
Ксенія
Для Ольга: Це просто вуз прийняв вашу заявку. А так усе ще попереду, і я так думаю, що після 22 рейтинги почнуть рухатися. В цьому році усе дуже запутано і незрозуміло(
Влад
Для Ксенія: Ви не побачите, як рухаються рейтинги, вони станут відомі 27 серпня. У цьому році не запутано, так працює система вже давно
Ксенія
Дякую, буду знати) А на моє запитання вище, у вас, випадково, немає відповіді?)
Коментувати
Наталія
Якщо заява в кабінеті скасована в статусі зареєстровано в ЄДБЕО, чи можу я подати іншу заяву на цей пріоритет?
Влад
Для Наталія: можна, якщо комісія ще не розглянула, а якщо розглянула, але сервера ще не оновилися, то можна втратити пріоритет
Коментувати
Катерина
Скажи как правильно заполнить заявление. В том году поступила на бюджет, отучилась один семестр и отчислили. В этом году поступаю снова. В графе "Обраний освітній рівень за бюджетні кошти" - ніколи не здобувався или - вже здобувався раніше(навчання не завершено) Спасибо!
Влад
Для Катерина: вже здобувався. Якщо хочете знову на бюджет, прийдеться повернути кошти за навчання в минулому вузі
Коментувати
Cофія
При подачі першої заявки виникає помилка: "Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів" В чому саме проблема?
Віталій
Для Cофія: а не пробувала подати в інші заклади освіти (або спеціальності) з нижчим пріорітетом?
Коментувати
Богдан
я помилково завантажив фотографію документа про повну загальну середню освіту замість свого обличчя і подав 3 заяви. 1 з них я ще можу скасувати. Якщо я скасую всі заяви, то я зможу знову змінити фотографію? І чи можуть ВУЗИ прийняти заяву з такою помилкою, якщо я пройду конкурс?
.
Для Богдан: Телефонуйте в приймальну комісію за тією заявою, яку першу розглянули. Там мають допомогти.
Коментувати
марія
"зареєстровано до ЄДЕБО" - Ваши документи зареєстровано в єдиній базі. чекайте, потім Вуз буде вашу заяву реєструвати.
Тетяна
Дитина інвалід інвалідність повязана з аварією на ЧАЕс як зареєструватися? Зовсім не зрозуміло.
Denis Perepelitsia
Як подати документи на базі молодшого спеціаліста? При реєстрації аккауната потрібно ввести серійний номер атестату, а варіанту для диплома немає і в тому полі номер диплому не приймає, що робити в такому випадку
Влад
Для Denis Perepelitsia: Вам треба подавати в паперовому вигляді
Коментувати
Лаура
А коли можна дізнатись, чи поступила я на бюджет?
.
Для Лаура: http://osvita.ua/consultations/bachelor/19477/ Все тут.
Влад
В кабінеті буде рекомендовано бюджет. 27 серпня
Коментувати
Даша
Добрий день!Чи можна подати дві заяви (на бюджет і на контракт) одного і того самого вузу з однією й тією ж самою спеціальністю?Наприклад не пройшла на бюджет,але є ще заява на контракт. Чи якщо я не пройшла на бюджет то автоматично залишаюсь на контракті?
Рина
Для Даша: перший варіант заяви, яку ви подаєте, йде "на бюджет і контракт", другий виключно на контракт. Тобто ТАК, до конкурсу на контракт ви допускаєтесь автоматично.
Коментувати
Богуслава
Добридень, підкажіть, будь ласка, що потрібно обрати в графі освітній ступінь (ОКР) при подачі електронної заяви в медичний університет, якщо я закінчила школу?
ольга
Для Богуслава: Вам потрібно вибрати освітньої-кваліфікаційний рівень (ОКР) - бакалавр (якщо в університет). Бакалавр- це перший рівень вищої освіти, базова вища освіта. А потім. коли отримуєте бакалавра, вже будете подавати на магістра (другий рівень освіти-) це повна вища освіта.
Коментатор
Для Богуслава: магістр (медичний). На медичні спеціальності немає рівня бакалавр
Коментувати
Наталія
Добрий день! Неможливо подати заяву і КНУКіМ? Сайт видає помилку, хоча в КНУБА вдалось подати заяву. І це у всіх абітурієнтів які подають заяви і КНУКіМ!
Анна
Подавала заяву , вже все вказала натуснула подати і мене вибило з кабінету і немає заяви у графі подані заяви ,то що робити ,подавати ще раз ???
Анна
Хотіла ще спитати ,то п’ять заяв на бюджет і на запас дають на контракт ,а ті що на бюджеті то треба записувати на контракт ?
Влад
Для Анна: запитання не зрозуміле. Можна подати 5 заяв на бюджет, вони ж діють і на контракт, у випадку, якщо бюджет не нададуть. На контракт можна подати безліч заяв
Коментувати