Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
лілія
Доброго вечора подала 1 заяву з пріоритетом 1 Чи можу я подати аналогічну заяву із пріоритетом 3 ( чи пустить система ) і чи потрібно спочатку скасувати заяву з пріоритетом 1 а потім вже подати аналогічну з пріоритетом 3 , щоб мати можливість вставити ще іншу з пріоритетом 2 Дякую І як довго триває скасування якщо допущено до конкурсу
Микола
Доброго дня. Якщо заклад освіти не розглянув заяву протягом трьох робочих днів і на мій дзвінок в приймальну комісію просто кажуть, що в них багато заяв та вони не встигають, а меня радять просто не переживати. Що робити?
Влад
Для Микола: чекати. Всі заяви розглянуть.Вночі сидіти муть значить, щоб всі були розглянуті
Коментувати
Катя
Добрый день, подскажите пожалуйста, нам ещё 17, не успели в военкомате Локтева пройти медкомиссию и не получили приписной, сейчас они все ушли в отпуск , на руках есть повестка на 27 сентября. Нас зачислят без приписного ?
Влад
Для Катя: домовитися у вузі, що донесете. Хай дадуть довідку, що вас прийняли і занесете в воєнкомат
Коментувати
Сергій
Якщо я скасую заяву зі статусом "Допущено", то втрачу пріоритет. Чи зможу я подати заяву в той самий ВНЗ за тією самою спеціальністю на інший пріоритет?
Влад
Для Сергій: так
Коментувати
Аліна
Що робити якщо випадково скасувати , туди куди ти хотіла поступить і випадково нажала скасувати заяву , що в такому випадку робить
.
Для Аліна: подавайте ще раз, якщо заяву ще не розглянули в ЗВО.
Ніна
Добрий вечір . Що робити якщо на сайті була спеціальність "Підприємництво торгівля , та біржові операції", випадково її набрали , але у факультеті такої спеціальності немає , у кабінеті вступника заявка пішла і змінити не можливо з таким приорітетом
Коментувати
Надія
Подали заяву 13.08. Статус заяви відтоді не помінявся. (зареєстровано в закладі освіти). Що це означає?
Тарас
Для Надія: Це означає, що потрібно просто чекати. З часом заяву буде розглянуто й допущено до конкурсу. Все, що залежало від Вас, Ви вже зробили, подавши заяву.
Коментувати
Інна
Доброго дня! Як утворюються і як відбувається зарахування на вільні бюджетні місця?
Влад
Для Інна: якщо хтось отримав бюджетне місце, але не приніс документи, на вільне місце зарахують пільговика.
Коментувати
Тетяна
Доброго дня!! Скажіть будь ласка !!! Чи можна замінити одну заяву на іньшу .вже після подачі ...не до дивились і поставили не той факультет ...дякую!
Влад
Для Тетяна: якщо заява на бюджет і її вже розглянув вуз, то після видалення нову з тим самим пріоритетом створити неможливо
Тетяна
як що видалити заяву (на бюджет приоритет 4) і створити нову то нема смислу ?
Тарас
Для Тетяна: Якщо Ви видалите заяву, то нову з цим пріоритетом (пріоритет 4 в даному випадку) вже не зможете подати. Це може мати зміст, якщо Ви ще не подавали заяву з 5 пріоритетом. Тоді можна видалити заяву з 4 пріоритетом і подати з 5 пріоритетом на бажаний факультет. Але тоді у Вас буде лише 4 заяви з пріоритетами, які будуть претендувати на бюджет (пріоритети 1, 2, 3, 5).
Коментувати
Мирослав
Доброго дня!Подав заяву,але результатів творчого конкурсу чомусь немає і бал значно нижчий,хоча конкурс проходив,як можна підтягнути або добавити результат?Дякую.
Фан
Вступ до мед.коледжу на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів, з можливістю безкоштовного навчання. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Лілія
Дякую за інформацію! Підкажіть, будь ласка: Мною було подано дві заяви у 2 університети. Зараз я б хотіла приорітети поміняти місцями ( де було 2 поставити 1, і навпаки). Для цього просто потрібно: 1) скасувати обидві заяви 2) наново подати заяви 3) вказати нові приорітети правильно я розумію?
Влад
Для Лілія: якщо Ваші заяви вже розглянув університет, то видаливши їх Ви їх в тратите назавжди і нові не створите
.
Якщо Ви ще не подавали заяви з пріоритетами 3-5, то можете скасувати 1 і 2 пріоритет, і подати заяви в потрібній послідовності з пріоритетами 3, 4, 5. Тоді Ваша заява з 3 пріоритетом розглядається як перша. Якщо всі заяви на бюджет вже подані, то така ротація вже не можлива.
.
Це буде працювати лише якщо ЗВО ще не розглядало ці заяви. Нажаль, Ви можете не побачити, що ЗВО вже розглянув Ваші заяви, бо система оновлюється з запізненням. Тому краще не ризикуйте.
Коментувати
Шепелєва Інна
Вітання! Як відбувається процедура зарахування на бюджет для вступників зі статусом ВПО?
Валерія
Доброго дня! Чому не проходять заяви в КНУКіМ? Там кажуть, технічний збій. Але пройшло вже 6 днів, і жодних змін... Дякую.
Приймальна комісія
Для Валерія: Добрий день! У системі дійсно був збій, зараз роботу відновлено, можете подати заяву!
Коментувати
Анастасія
З того закладу в який я подавала заяву і її було допущено до конкурсу, подзвонили і сказали що мені не вийде до них на бюджет поступити, бо за низький бал, що я можу з цим балом потрапити на бюджет до іншого університету на цю саму спеціальність. Але я вже використала п’ять заяв. Чи я можу скасувати ту заяву і подати нову на бюджет?
Галина
Для Анастасія: ні якщо виш розглянув заяві, то вже Ви використали пріоритет. але якщо Ви вступаєте за широким конкурсом, то він єдиний по Україні, як і єдиний прохідний бал. ому хтось вирішив, що Ви можете пройти на бюджет в інший заклад, якщо не проходите до них?
Коментувати
Вікторія
Я випадково подала заяву тільки на контракт. Вже допущкно до конкурсу. Якщо я зараз її видалю і полам га бюджет/контракт, вона подасться взагалі?
2222222
Для Вікторія: да, на контракт можно отменять и подавать туда же на бюджет без проблем.
Коментувати
Петро
Доброго вечора, Після подачі електронної заяви на вступ у ВНЗ з кабінету вступника - відразу викинуло з кабінету, я зайшов знову в кабінет щоб подивитись чи заява відправилась, поки показує що ніяких заяв ще не подано. Якщо викинуло з кабінету після подачі заяви то заява відправилась чи ні?
Абітурієнт
Для Петро: Була така ж сама ситуація. Я зачекала, надіючись, що з’явиться, але ні. На наступний день зареєструвала нову заяву ідентичну минулій і все добре.
Коментувати
Руслан
Добрий день. При подачі документів на державні місця, автоматично може перекинути га контракт?
Влад
Для Руслан: не перекинути, а заява діє на бюджет і контракт
Коментувати
Олена
Доброго вечора. Якщо вступнику відмовлено в участі у конкурсному відборі, електронній заяві встановлено статус «Відмовлено закладом освіти». Підкажіть, будь ласка, чи можна подати наступну заяву з такою ж пріоритетністю? Дякую.
Влад
Для Олена: спробуйте і зрозумієте
.
Ні, не можна. Проаналізуйте, чому відмовлено. Якщо маєте ще не використані пріоритети, то уважно прочитайте вимоги до зарахування саме на бажану спеціальність. Якщо відмови по всіх пріоритетах, то подайте заяву на контракт за іншою спеціальністю ( якщо хочете вступити цього року і згідні на контракт). Відмови часто через брак балів ЗНО на певні спеціальності.
Коментувати
Ксенія
Доброго дня. Чи можна скасувати заяву на бюджет зі статусом "допущено"? Та чи буде заява без приоритетності брати участь у конкурсі на бюджет? Дякую.
Тарас
Для Ксенія: Ви можете скасувати заяву, але тоді втрачаєте цей пріоритет. Тобто нову заяву з пріоритетом, замість скасованої, Ви подати не зможете. Заяви без пріоритету беруть участь лише в конкурсі на контракт. Тому Ви навіть теоретично не можете отримати бюджет на спеціальності, куди подавали заяву без пріоритету.
Коментувати
Світлана
Доброго вечора. Я подала декілька заяв в два ВНЗ на різні спеціальності з вказанням пріоритетності на державні місця, спробувала подати заяву в інший навчальний заклад за кошти юридичних та фізичних осіб(не бюджет) в кабінеті висвічується, що я втрачаю можливість брати участь в конкурсі на бюджет. Тобто я можу пройти тільки в подані 2 ВНЗ або на бюджет або на платну основу?
Тарас
Для Світлана: Напис, який з’являється стосується саме заяви, яку Ви подаєте. Тобто, оскільки ви подаєте заяву на контракт, то система просто зайвий раз Вам нагадує, що по цій заяві Ви не зможете претендувати на бюджет. Це ніяк не впливає на ті заяви, які Ви подавали із зазначенням пріоритетності і вони братимуть участь в конкурсі на бюджет.
Коментувати