Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Den
Якщо з 5 поданих заяв в особистому кабінеті, статус з "Допущено до конкурсу" змінився тільки у першій по пріоритетності на "Рекомендовано до зарахування", чи варто чекати, зміни статусу інших заяв? Чи я вже не можу подати документи в ВНЗ нижче по пріоритетності?
Влад
Для Den: якщо у Вас статус допущено, то давным давно всі подать документи. Він таким може і залишитися, якщо не привезете документи.І до чого тут пріоритетність до контракту? Це для бюджету пріоритетність. А на контракт це аж ніяк не впливає.
Коментувати
Настя
Доброго дня, чи можу я зараз (31 серпня) зареєструвати кабінет та подати заяву, чи вже пізно??
Viktoriia
Для Настя: Вже пізно. Терміни створення кабінетів і подачі заяв закінчилися о 18.00 22 серпня.
Коментувати
Наталя
Подали оригінали документів, але статус не змінився, так і пишеться - рекомендовпно. Коли статус зміниться на включено до наказу?
...
Для Наталя: коли буде наказ. На контракт після 6 вересня.
Коментувати
Анастасія
Доброго вечора. Виникло таке питання: я випадково скасувала заяву в електронному кабінеті вступника, але всі документи подала до навчального закладу з оригіналами. Що мені робити?
Лавна
Доброго вечора! Підкажіть, будь-ласка якщо у мене заява має такий статус "Не рекомендується на бюджет" то мені чекати на контракт?
Тарас
Для Лавна: Нічого чекати вже не потрібно. Слід просто відвезти оригінали документів в той заклад вищої освіти, де Ви хочете навчатися на контракті.
Коментувати
Дмитро
Підкажіть, будь ласка, до якого числа необхідно подати оригінали документів на вступ за кошти фізичних/юридичних осіб та які саме документи потрібно?
Влад
Для Дмитро: перелік документів для вступу є на сайті кожного вузу. До 10 вересня
Коментувати
Соломія
Добрий день. Вже є результати у кабінетах вступників. Але у мене ще досі пише допущено до конкурсу. Що робити?
Влад
Для Соломія: бюджета немає. Брати оригінали і везти на контракт куди хочеш
Коментувати
Діана
Доброго дня) В рейтингових списках на сайті єдебо є люди, в яких зазначено, що вони вже подали документи на котракт. Чи будуть брати участь їхні інші заявки у конкурсі на бюджет?
Влад
Для Діана: ні
Коментувати
алеся
Доброго дня. Я хотіла б запитати я подала електронну заявук мій статус змінився на «Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)». Через деякий час мені зателефонували з університету в який я подала заявку. На наступний день я пішл подавати оригінали документів для вступу. Пройшла вже майже неділя, а статус заявки не змінився, в приймальній комісії мені сказали оплатити реквізит. Тож я хочу запитати мені зараз треба оплатити реквізит і статус заявки зміниться «Включено до наказу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб) ХОЧА МІЙ СТАТУС НАВІТЬ НА ТАКИЙ ЩЕ НЕ ЗМІНИВСЯ «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)»,чи потрібно чекати доки я не буду рекомендована, і тіли потім оплачувати руквізити.
Влад
Для алеся: статус зміниться, коли буде наказ. Накази будуть після 12 десь. А оплачують раніше в деяких вузах це 100%. 3 - 5 днів після підписання контракту. Можна не чекати
Коментувати
Роксоляна
Доброго вечора! Якщо термін пропустив, чи можна подати заяву особисто до Вузу? Заочне, магістр
Галина
Для Роксоляна: ні
Коментувати
Марія
Добрий день. Якщо я подала заяву з пріоритетністю 1, а людина попереду мене в рейтингу отримала таку саму кількість балів, але не зазначила пріоритетність, тоді чому вона на вищій позиції?
Влад
Для Марія: бал атестат напевно вище, та людина подала на контракт і з Вам не конкурент
Коментувати
Маша
Добрий ранок.Що робити якщо тільки три ЗНО, а просить 4, і на вибір вступника не можливо??
Абітурієнт2020
Добрий вечір. Подала заяву 1 пріоритетом і мені вже там з’явився смайлик. Хочу тепер цю заяву скасувати. Чи пройду я на бюджет за 2 пріоритетом у такому випадку? Будь ласка дайте відповідь хто точно про це знає ????
Тарас
Для Абітурієнт2020: Точно про це ще не знає ніхто. Все залежить від конкурсу на ту спеціальність, де у Вас другий пріоритет. Якщо Вам за широким конкурсом вистачить балів, щоб отримати бюджет там, то Вам його запропонують, в протилежному випадку - ні. Точний результат буде відомий лише 27 серпня. Те, що Ви скасуєте перший пріоритет означатиме просто, що на цю спеціальність Ви вже не вступите на бюджет (щоб все одно мати шанс вступити сюди на контракт потрібно подавати іншу заяву без пріоритету), а розгляд ваших заяв розпочнеться з другого пріоритету. Тобто конкурс відбуватиметься за тими ж правилами, просто у Вас буде на одну заяву з пріоритетом менше.
Абітурієнт2020
По другому пріоритету мій КБ 200. Але ризик що мене не візьмуть все таки є?
Chrystyna
По другому пріоритету мій КБ 200. Але ризик що мене не візьмуть все таки є?
Коментувати
Оля
Якщо по одній з спеціальностей з приорітетом 4 відмовлено закладом освіти. Чи можна подати іншу заяву на іншу спеціальність?
.
Для Оля: з цим пріоритетом ні.
Оля
Де можна почитати відгуки , більше дізнатися реальної інформації про спеціальність економічна кібернетика
Коментувати
Dmytro
Я як тупа людина не перевірив електроний кабінет і подав заявку в університет,допустивши помилку . Як тепер мені змінити ?Тільки не кажіть,що ніяк. Є ж способи якось змінити?Мені потрібно фото додатку поміняти
Якось так
Для Dmytro: якщо Ви прикріпили не те фото, то приймальна комісія, в яку подано ПЕРШУ заяву, мала б присвоїти їй статус "затримано" і написати Вам, що потрібно зробити. Але оскільки часу вже зовсім мало то телефонуйте їм з самого ранку.
Dmytro
кому їм? Я подав лише одну заявку. І що мені робити,якщо я хочу подавати заяву в інші університети?Подавати з тією помилкою?Вони будуть мені говорити про це? Мені продовжувати подавати заявки чи як? А то я хз ,що робити
Якось так
Для Dmytro: їм, це в приймальну комісію. Я б інші заяви не подавав. Поки не вирішите проблему з фото.
Коментувати
Богдан
Добрий вечір. Якщо подав заяву, але випадково зазначив що не здобував освітній ступінь (бакалавр) хоча здобував не закінчивши чи буде це вважатмсь помилкою якщо у рейтинговому списку допущений, чи можна це виправити?
Настя
Скажіть, будь ласка, хто знає до якої години можна подати заявкі в університет. Те що до 22.08 це ясно, але до якої години
.
Для Настя: "22 серпня о 18:00 завершується прийом електронних заяв на бакалавра та магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування вступників на базі 11 класів."
Коментувати
Лариса
Добрий день! Якщо в особистому кабінеті допущено до конкурсу,то це можна подавати оригінали документів? І до якого числа обов`язково подати оригінали? Дякую
Тарас
Для Лариса: "Допущено до конкурсу" просто означає, що з документами все в порядку і заява буде брати участь в конкурсі на цю спеціальність. Якщо Ви хоча б за однією з заяв, які подали, претендуєте на бюджет, то чекаєте 27 серпня, коли відбудеться конкурс. Після цього везете документи на бюджет туди, де Вам пропонують місце. Якщо ж на бюджет Ви не вступили, то можете везти документи на будь-яку спеціальність, куди Ви подавали документи на контракт. Якщо ж всі заяви, які Ви подавали були лише на контракт, то, можливо, не обов’язково чекати до 27 серпня. У багато закладів вищої освіти вже можна відвезти документи на контракт. Потрібно просто зателефонувати в приймальну комісію обраного Вами ЗВО та уточнити чи Вони вже приймають документи на контракт.
.
На бюджет до 31 серпня, на контракт до 10 вересня, деякі ЗВО приймають на контракт до 31 вересня.
Коментувати
Юля
Добрий день.У мене проблема ужє протягом 4 днів не можу подати заяву, пише що відсутні позиції, скоро кінець, а я навіть не подала заявку??
.
Для Юля: на які спеціальності Ви подаєте заяви, який освітній рівень? Чи обраний ЗВО має ліцензійний обсяг на обрану спеціальність?
Юля
Спеціальності: облік і оподаткування; готельно ресторанна справа. Освітній рівень:молодший бакалавр
.
Перевірте на Вступ.єдбо, чи є такі пропозиціі в обраних навчальних закладах. Якщо є, то дзвоніть в приймальну комісію.
Коментувати
Інна
Доброго ранку! У випадку очікування на вільні бюджетні місця за певною спеціальністю, чи необхідно подавати ще заяву на контракт? Чи перерозподіл відбудеться і без додаткової заяви?
Влад
Для Інна: до чого тут заява на контракт і вільне бюджетне місце? Ви маєте пільги на переведення? Подасте оригінали в приймальній комісії, як поїдете подавати документи на контракт. Заява на бюджет дійсна і на контракт. Якщо ґВи подаєте заяву на контракт і хочете по ній вступити, то про переведення і мови не може бути. Переводять у кого заява була на бюджет
Інна
Дякую за роз’яснення. До якого числа відбувається перерозподіл на вільні бюджетні місця?
Влад
Для Інна: якщо будуть вільні місця, то туди підуть пільговики
Коментувати