Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Доброго вечора. Якщо вступнику відмовлено в участі у конкурсному відборі, електронній заяві встановлено статус «Відмовлено закладом освіти». Підкажіть, будь ласка, чи можна подати наступну заяву з такою ж пріоритетністю? Дякую.
Влад
Для Олена: спробуйте і зрозумієте
.
Ні, не можна. Проаналізуйте, чому відмовлено. Якщо маєте ще не використані пріоритети, то уважно прочитайте вимоги до зарахування саме на бажану спеціальність. Якщо відмови по всіх пріоритетах, то подайте заяву на контракт за іншою спеціальністю ( якщо хочете вступити цього року і згідні на контракт). Відмови часто через брак балів ЗНО на певні спеціальності.
Коментувати
Ксенія
Доброго дня. Чи можна скасувати заяву на бюджет зі статусом "допущено"? Та чи буде заява без приоритетності брати участь у конкурсі на бюджет? Дякую.
Тарас
Для Ксенія: Ви можете скасувати заяву, але тоді втрачаєте цей пріоритет. Тобто нову заяву з пріоритетом, замість скасованої, Ви подати не зможете. Заяви без пріоритету беруть участь лише в конкурсі на контракт. Тому Ви навіть теоретично не можете отримати бюджет на спеціальності, куди подавали заяву без пріоритету.
Коментувати
Світлана
Доброго вечора. Я подала декілька заяв в два ВНЗ на різні спеціальності з вказанням пріоритетності на державні місця, спробувала подати заяву в інший навчальний заклад за кошти юридичних та фізичних осіб(не бюджет) в кабінеті висвічується, що я втрачаю можливість брати участь в конкурсі на бюджет. Тобто я можу пройти тільки в подані 2 ВНЗ або на бюджет або на платну основу?
Тарас
Для Світлана: Напис, який з’являється стосується саме заяви, яку Ви подаєте. Тобто, оскільки ви подаєте заяву на контракт, то система просто зайвий раз Вам нагадує, що по цій заяві Ви не зможете претендувати на бюджет. Це ніяк не впливає на ті заяви, які Ви подавали із зазначенням пріоритетності і вони братимуть участь в конкурсі на бюджет.
Коментувати
Вита
в мене статус "потребує уточнення вступником " просить надати додаток 2020 року . Як мені надати їм цю довідку?
Тарас
Для Вита: найпростіший варіант - відправити на електронну пошту у відповідну приймальну комісію.
Коментувати
Владислав
А чому при заповненні заяви підтверджуючи на її пошук вона не вибиває результат якби я заповнив все правильно,можливо це така помилка?
Богдан
як вплине неправильна фотографія на вступ? (замість обличчя додаток з оцінками)
.
Для Богдан: якщо заяви ще не подавали, то Ви можете замінити фото. Якщо вже подали, то зверніться в приймальну комісію того ЗВО, що вже розглядає Вашу заяву.
Коментувати
Олена Ткаченко
Чому ж таки всю попередню добу : "Заборонено подавати заяву..."? Коли нарешті вдасться подати?
Влад
Для Олена Ткаченко: щось не то, чому заборонено? Дзвоніть в тех підтримку!
Коментувати
Дмитро
В мене не відкривається електр. кабінет. Хоча я зареєстрований. Це може бути через те, що я знаходжусь у іншій країні і відповідно тут інша ip-адреса?
Ксенія
Виникло запитання, якщо абітурієнтів немає в списках тих, хто здавав творчі іспити в певному навчальному закладі, але їхні заяви є на сайті в цей заклад, звідки беруться такі абітурієнти?
Ольга
Скажіть, будь ласка, стасус зареєстровано у закладі освіти, сьогодні що для нас означає? Конкурс на бюджет всеодно ще попереду?
Ксенія
Для Ольга: Це просто вуз прийняв вашу заявку. А так усе ще попереду, і я так думаю, що після 22 рейтинги почнуть рухатися. В цьому році усе дуже запутано і незрозуміло(
Влад
Для Ксенія: Ви не побачите, як рухаються рейтинги, вони станут відомі 27 серпня. У цьому році не запутано, так працює система вже давно
Ксенія
Дякую, буду знати) А на моє запитання вище, у вас, випадково, немає відповіді?)
Коментувати
Наталія
Якщо заява в кабінеті скасована в статусі зареєстровано в ЄДБЕО, чи можу я подати іншу заяву на цей пріоритет?
Влад
Для Наталія: можна, якщо комісія ще не розглянула, а якщо розглянула, але сервера ще не оновилися, то можна втратити пріоритет
Коментувати
Катерина
Скажи как правильно заполнить заявление. В том году поступила на бюджет, отучилась один семестр и отчислили. В этом году поступаю снова. В графе "Обраний освітній рівень за бюджетні кошти" - ніколи не здобувався или - вже здобувався раніше(навчання не завершено) Спасибо!
Влад
Для Катерина: вже здобувався. Якщо хочете знову на бюджет, прийдеться повернути кошти за навчання в минулому вузі
Коментувати
Cофія
При подачі першої заявки виникає помилка: "Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів" В чому саме проблема?
Віталій
Для Cофія: а не пробувала подати в інші заклади освіти (або спеціальності) з нижчим пріорітетом?
Коментувати
Богдан
я помилково завантажив фотографію документа про повну загальну середню освіту замість свого обличчя і подав 3 заяви. 1 з них я ще можу скасувати. Якщо я скасую всі заяви, то я зможу знову змінити фотографію? І чи можуть ВУЗИ прийняти заяву з такою помилкою, якщо я пройду конкурс?
.
Для Богдан: Телефонуйте в приймальну комісію за тією заявою, яку першу розглянули. Там мають допомогти.
Коментувати
марія
"зареєстровано до ЄДЕБО" - Ваши документи зареєстровано в єдиній базі. чекайте, потім Вуз буде вашу заяву реєструвати.
Тетяна
Дитина інвалід інвалідність повязана з аварією на ЧАЕс як зареєструватися? Зовсім не зрозуміло.
Denis Perepelitsia
Як подати документи на базі молодшого спеціаліста? При реєстрації аккауната потрібно ввести серійний номер атестату, а варіанту для диплома немає і в тому полі номер диплому не приймає, що робити в такому випадку
Влад
Для Denis Perepelitsia: Вам треба подавати в паперовому вигляді
Коментувати
Лаура
А коли можна дізнатись, чи поступила я на бюджет?
.
Для Лаура: http://osvita.ua/consultations/bachelor/19477/ Все тут.
Влад
В кабінеті буде рекомендовано бюджет. 27 серпня
Коментувати
Даша
Добрий день!Чи можна подати дві заяви (на бюджет і на контракт) одного і того самого вузу з однією й тією ж самою спеціальністю?Наприклад не пройшла на бюджет,але є ще заява на контракт. Чи якщо я не пройшла на бюджет то автоматично залишаюсь на контракті?
Рина
Для Даша: перший варіант заяви, яку ви подаєте, йде "на бюджет і контракт", другий виключно на контракт. Тобто ТАК, до конкурсу на контракт ви допускаєтесь автоматично.
Коментувати
Богуслава
Добридень, підкажіть, будь ласка, що потрібно обрати в графі освітній ступінь (ОКР) при подачі електронної заяви в медичний університет, якщо я закінчила школу?
ольга
Для Богуслава: Вам потрібно вибрати освітньої-кваліфікаційний рівень (ОКР) - бакалавр (якщо в університет). Бакалавр- це перший рівень вищої освіти, базова вища освіта. А потім. коли отримуєте бакалавра, вже будете подавати на магістра (другий рівень освіти-) це повна вища освіта.
Коментатор
Для Богуслава: магістр (медичний). На медичні спеціальності немає рівня бакалавр
Коментувати