Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Полина
И как заполнять электронное заявление если ты с зоны АТО? ... ...
Полина
Здравствуйте, сдавала ЗНО в этом году, написала украинский и биологию на 170 и 160, а вот математику на 147(подаю документы в мед.вуз) и я из зоны АТО могу ли я получить какие-то дополнительные баллы? Или же поступить хоть на контракт
...
Для Полина: Заяви будуть скасовані навчальними закладами, оскільки на медицину треба 150 балів. Якщо ви підлягаєте пільговому вступу, то здаєте екзамени замість ЗНО у вибраному ЗВО. Поцікавтеся у вибраному ЗВО. Якщо подаєте електронні заяви, то дайте собі шанс заявою не на медичну спеціальність.
Мама
Для Поліни: якщо надумаєте вступати по квоті ( як така,, що з зони АТО) не забувайте, що іспити будуть трохи з інших предметів :українська та історія Україні, а тому якщо готувалися, то звичайно пробуйте. З балом 147 з математики заяву не приймуть.
Коментувати
Олег
Якщо в 2019 році поступив, а в 2020 хочеш перепоступати, то потрібно заново створювати електронний кабінет, чи можна відновити минулорічний?
Влад
Для Олег: створити новий
Коментувати
Михайло
Сайт у всіх запускається? Чи тільки у мене ні, вибиває ошибку, незнаю що робити, так переживаю, тому что потрібно зареєструватися до 25 липня
Тоня
Для Михайло: В мене також не завантажується.Я думаю ,що то минулого року було до 25 липня,бо в нас розпочнеться 1 серпня
Коментувати
Вікторія
Скажіть будь ласка, чи можна все посканувати до 13 і хай воно там знаходиться на пристрої, а з 13 все подати, чи треба якось на місці???.
Влад
Для Вікторія: можнаф
Коментувати
Володимир
"Для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти." http://osvita.ua/vnz/73497/ "Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня." Механізм реєстрації абітур’єнтів на творчі іспити без реєстрації електронних кабінетів і подання заяв узгоджене з керівництвами ВНЗ? Поясніть будь ласка, як це розуміти, або дайте будь ласка посилання де це пояснюється! Заздалегідь дуже вдячний!
Влад
Для Володимир: що тут неясно? З 1 серпня зареєструєш кабінет, з 13 по 22 подачи електронну заяву. Якщо ти йдеш на спеціальність, де треба творчий конкурс і хочеш на бюджет, то то конкурси і іспити з 1 по 12. Те саме написав... Які ще питання?
Влад
Все вже зрозумів чи ні?
Володимир
Механізм реєстраціцї На творчі конкурси?!! Що не зрозуміло в моєму питанні?!!
Коментувати
Володимир
Посилання на сайт реєстрації єлектронного кабінету абітур’єнта, http://ez.osvitavsim.org.ua , не працює, хоча реєстрація повинна розпочатися ще 1 липня...
teacher
Для Володимир: По діагоналі читаєте текст чи як? Тож чорним по білому написано - Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 1 серпня та закінчується 22 серпня 2020 року
Володимир
"Для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти." http://osvita.ua/vnz/73497/ "Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня." Механізм реєстрації абітур’єнтів на творчі іспити без реєстрації електронних кабінетів і подання заяв узгоджене з керівництвами ВНЗ?
Володимир
"При присвоєнні електронній заяві статусу «Зареєстровано у закладі освіти» заклад вищої (фахової передвищої) освіти зазначає (за наявності відповідного випробування) час та місце проведення творчого конкурсу, творчого заліку або вступного іспиту. Внесені дані відображаються в особистому електронному кабінеті вступника." Поясніть будь ласка, як це розуміти, або дайте будь ласка посилання де це пояснюється! Заздалегідь дуже вдячний!
Коментувати
Катерина
Добрий день. Чи отримують у 2020р. якісь переваги переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України та переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, так як у зв’язку з пандемією всеукраїнські етапи олімпіад та конкурсів були відмінені?
Галина
Для Катерина: звісно ж ні!
Коментувати
Галина
Як у цьому році, зважаючи на коронавірус, здійснюватиметься прийом заяв абітурієнтів, що мають вступати на 2-й курс на підставі вже одержаного рівня молодшого спеціаліста (медицина)? Везти документи особисто? Чи змінять умови????
Фа
Добрый день. Тоесть в дополнительной информации я могу указать что она окончила курсы английского языка и у неё есть сертификат, что она их многодетной семьи?
Дмитро
Для Фа: Можна подати такий сертифікат, але це нічого не дасть. Якщо в сім’ї є не менше 5-ти дітей, включно з особами 18-23 роки, то пільги на навчсння будуть. Якщо менше, то - ні.
Коментувати
Ната
Цікавить питання про середній бал свідоцтва (атестата). Як він буде розрахований, якщо дітям дають можливість за бажанням складати ДПА? ЗНО ми складаємо обов’язково для вступу у ВНЗ, а от від ДПА дитина може бути звільнена. Тобто одні матимуть середній бал з урахуванням ДПА, а інші ні?
Влад
Для Ната: саме так
Коментувати
Яна
та встановлює пріоритетність (у разі її використання) заяви для участі у конкурсному відборі для зарахування на місця за державним або регіональним замовленням. - поясните пожалуйста, какая приоритетность имеется ввиду?
Галина
Для Яна: пріоритетність заяв. Заява за якою найбільше хочете вступити матиме цифру 1, трохи менше -2, ще менше -3 і т.д.
Коментувати
Віктор
Ви деталізували інформацію про подачу заяв на ОС бакалавр (магістр) після ПЗСО а в 2020 році електронні заяви будуть подавати заяви онлайн і вступники в магістратуру з дипломами бакалавра? Бажано б також уточнити особливості подачі такою категорією вступників.
Нана
Если мой сын, как ребенок УБД может быть переведен на вакантное или дополнительное бюджетное место, где и как указывать этот статус?
Віктор
Для Нана: зпочатку Ви приймаєте участь в широкому конкурсі на загальних підставах, якщо проходите на бюджет за рахунок балів то Ви не використовуєте свою пільгу взагалі. Якщо не рекомендовані на бюджет а рекомендовані на контракт то тоді Ви разом з оригіналами документів подаєте документи підтверджуючі статус "дитини УБД" і ЗВО звертається до МОНУ для виділення додаткового бюджетного місця. Уточнюю, що в 2020 році Ваш конкурсний бал повинен бути не менше 125 балів і сертифікати ЗНО відповідати переліку для відкритих КП.
Нана
Дуже дякую!Не була впевнена чи завантажувати в ел. кабінет скріни підтверджуючих документів, щодо "дитина УБД".
Влад
Для Нана: хіба туди уе можна загрузити? В а м же написали, подаєте УБД разом з ригіналами документів, бо для вступу убд не діє і не дає права пільги. А вже якщо вступаєте на контракт, то з ригіналами і привозите
Коментувати
Алла
Если мой ребенок сдал экзамен на уровень В2 по английскому языку, где это отображается и кем?
Віктор
Для Алла: цей показник не впливає на конкурсний бал, тому якщо і буде можливість його внести, то тільки як додаткову інформацію.
Влад
Абсолютно ніде і ніяк не відображається
Ірина
Якщо зареєстровано заяву на бюджет, і бачимо по рейтингу що не проходимо на бюджет, то коли подавати заяви на контракт.
Коментувати