Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо я вступаю у ВНЗ на бакалавра на базі ОКР молодшого спеціаліста, чи можу я також подавати електронну заяву?
Анна
Доброго дня. Я хочу спитати щодо тренувальних електронних заяв. У нас не всі предмети підтягувались з сертифікату. В чому причина. По тих телефонах які ви вказуєте дозвонитись не реально. По міському протримали час і відключили, а по інших таж сама ситуація. То навіщо їх давати.
Влад
Для Анна: це тестовий кабінет. До початку прийому заяв, а це буде з 13ичисла ще все налагодять.
Коментувати
Іра
Добрий день. Підкажіть з якого числа подаються електронні заяви на бюджет. Дякую.
Влад
Для Іра: що на бюджет, що на контракт з 13 по 22 серпня
Коментувати
Андрей
Как можно без принтера отсканировать документы? Возможно подойдут обычные фотографии в формате jpg?
Карина
Для Андрей: є програма Evernote, там можна відсканувати
Коментувати
Наталя
Цікавить питання, яка може бути причина коли по ЗНО високі бали, а в внз відмова? Дякую
Влад
Для Наталя: не достатній бал для бюджету, ця людина пройшла на бюджет в інший університет, використані всі бюджетні місця певного ЗВО. Наведіть приклад... Який університет, спеціальність, Порядковий номер абітурієнта в списку і його конкурсний бал. Я подивлюся
Коментувати
Валентина
Добрий день!Чи потрібно завозити до ВНЗ документи,які підтверджують право на пільгу до реєстрації в електронному кабінеті,чи їх можна завантажити як сканкопії.Дякую за відповідь.
Влад
Для Валентина: привозити оригінали. Дзвоніть у ВУЗ і все там взнавайте
Коментувати
Наталія
Студентам які вступвють на базі диплому МС документи потрібно подавати особисто в заклад вищої освіти ?
Влад
Для Наталія: так
Коментувати
Олена
Подскажите, если я сдавала ЗНО в 2017 году , но никуда не поступала и заявления не подавала, то нужно мне регистрироваться заново или можно подавать заявления в этом году со старого электронного кабинета?
Влад
Для Олена: створити новий
Йог
для подання електронної заяви на відкриту конкурсну пропозицію на умовах контракту не обов’язково мати конкурсний бал 125?
Коментувати
Лілія
Доброго дня! Мене цікавить навчання у вашому університеті. Скажіть, будь ласка, на який факультету ( спеціальність) можна поступити вже маючи диплом молодшого спеціаліста ( вчитель початкових класів ) без ЗНО. ?
Влад
Для Лілія: у Вашому це якому? Куди по вашому Ви пишете?
Коментувати
Ольга
Добрий вечір, чи можливо вступити на право на контракт з середнім балом 145? Чи навіть не варто подавати документи
Влад
Для Ольга: треба правильно порахувати конкурсний бал, а не середній. Перемноживши коефіцієнти на зно. Якщо конкурсний бал вийде більше 140, то можна вступити
Коментувати
Таня
Добрий день! Син втратив перед ЗНО паспорт. Виготовили новий на підставі втрати попереднього. ЧИ можемо ми реєструвати свій електронний кабінет і подавати електронну заяву ? Чи потрібно у кожен заклад освіти нести паперові форми документів?
Карина
Для Таня: для реєстрації е-кабінету паспорт не потрібний
Коментувати
Максим
Добрий день, мені треба створити в Єдиній державній базі з питань освіти картку фізичної особи та додання до неї даних документа, що підтверджує право використовувати сертифікати ЗНО 2017-2019рр, яким чином я це можу зробити? До яких ВНЗ звертатись, бо в більшості вперше чують про таке.
Леся
Хочу поступить в медуніверситет на перший курс. Мова і біологія написані добре, але математика.нажаль немає 150. Чи буде можливість поступить на контракт??
Yura
Для Леся: На жаль,.ні
989
Для Леся: не дивно, що Ви не склали математику. Ви не вмієте читати умови задач. 150 - балів мінімум для вступу в мед (незалежно від того контракт чи ні)
Олена
Ви настільки ненависна людина? Може в цієї дитини була вагома причина! Мій син в цьому році також складав ЗНО. Математику і мову написав на 190+. А от коли писав біологію в нього піднявся тиск, навіть швидку викликали. Коли повернувся до кабінети залишалося надто мало часу. Нажаль не набрав прохідного (149). Планував також вступати до медичного... Шановний(на),989, будьте добришим до людей!!
Коментувати
Nikita
Все зно сдал на 120-124 , аттестат 147 по 200 бальной системе . Куда можно поступить с этими балами?))
Влад
Для Nikita: багато куди на контракт. Туди, де Ваші зно будуть підходити.
Nikita
Спасибо
Коментувати
Олена
Я вступаю вдруге на перший курс, не забираючи покищо документів зі старого вузу до результатів творчого конкурсу (для підстраховки), а оригінали документів віддають не в день подачі заяви на відрахування, а через днів 10 приблизно. Тобто я спокійно зможу зареєструвати електронний кабінет, наприклад, 18 серпня? Вибачте за тупе запитання, просто хочу бути впевненою
Влад
Для Олена: зареєструвати кабінет можна і раніше, з 1 серпня і до 22 серпня. Подати заяву можна до 22 серпня
Коментувати
Микола
Якщо цього року на право мінімальний бал 140, то це рахується за середнім балом чи за кожним окремим зно?
Влад
Для Микола: якщо подаєте на бюджет, то кожне зно повинно бути не менше 140, якщо на контракт, то конкурсний бал не менше 140
Коментувати
Ірина
Після 1 серпня потрібно пройти ресторацію в електронному кабінеті вступника . А потім потрібно розвести документи у бумажному вигляді у обрані вузи чи не потрібно ? Тому що на сайтах усіх вузів вказано , що вступник має подати відповідні документи у приймальну комісію , маючи при собі щей оригінали документів .
Влад
Для Ірина: якщо Ви вступаєте після школи і у Вас немає пільг, то з 13 по 22 серпня подаєте заяви у ВНЗ. Нікуди нічого розвозити не потрібно, для того створений електронний кабінет, щоб не їздити по всій Україні. Оригінали документів Ви везете вже в той ВНЗ, куди Вас беруть на бюджет, або куди хочете на контракт після оголошення результатів 27 серпня.
Для Ірина:
Спочатку поступи, а потім уже будеш іти в "ресторацію". Ха-ха-ха.
Коментувати
Маryna
Скажіть, будь -ласка, які документи слід завантажувати в електронному кабінеті вступників на 1 курс магістратури??
Iryna
Скажіть, а якщо я цього року зможу потрапити на бюджет, але не подам документі, отже не вступлю, чи зможу я наступного року знов потрапити на бюджет(враховуючи, що на бюджеті вчитися можна один раз у житті)
Влад
Для Iryna: можеш. Якщо ти документы не подаси, то ж не вчитимешся. Але ти відбереш місце у дитини, яка, можливо, про нього мріяла. Навіщо таке робити?
Влад
Для Iryna: якщо ти вчиш я на бюджеті на різних рівнях : бакалавр, магістратура, то можна вчитися і там і там на бюджеті. Або якщо вчилася на бюджеті, потім покинула, с платила кошті державі за це місце, можеш знову вступити на бюджет
Коментувати
гость
А я не хочу вот учиться у тупых врачей. В вузы должны поступать минимум со 180 баллами. По всем предметам ЗНО. А потом такие сессии сдают за кабанчика, что мамка из села припрет. Фууууууууууууууууу. Пишут тут: убили детскую мечту быть врачом))) Тупым не место в медицине.
Класний керівник
Для гость: вы не правы, много детей не смогли справиться с волнением, причин для этого много : не было пробного ЗНО, жара +38 в кабинете, маски, кстати многие инструкторы требовали одеть маску на нос и лицо. Нельзя судить всех одинаково.
гость
давайте не будем петь песни о волнении) кто знал - прекрасно написал! Почему ВСЕ лезут получать высшее образование????
ABCD
Для Класний керівник: А как может быть врачом человек со слабыми нервами? Больному в тяжелом состоянии он тоже скажет "ой, извините, я с волнением не справляюсь"? Серьезно?
Коментувати