Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Після 1 серпня потрібно пройти ресторацію в електронному кабінеті вступника . А потім потрібно розвести документи у бумажному вигляді у обрані вузи чи не потрібно ? Тому що на сайтах усіх вузів вказано , що вступник має подати відповідні документи у приймальну комісію , маючи при собі щей оригінали документів .
Влад
Для Ірина: якщо Ви вступаєте після школи і у Вас немає пільг, то з 13 по 22 серпня подаєте заяви у ВНЗ. Нікуди нічого розвозити не потрібно, для того створений електронний кабінет, щоб не їздити по всій Україні. Оригінали документів Ви везете вже в той ВНЗ, куди Вас беруть на бюджет, або куди хочете на контракт після оголошення результатів 27 серпня.
Для Ірина:
Спочатку поступи, а потім уже будеш іти в "ресторацію". Ха-ха-ха.
Коментувати
Маryna
Скажіть, будь -ласка, які документи слід завантажувати в електронному кабінеті вступників на 1 курс магістратури??
Iryna
Скажіть, а якщо я цього року зможу потрапити на бюджет, але не подам документі, отже не вступлю, чи зможу я наступного року знов потрапити на бюджет(враховуючи, що на бюджеті вчитися можна один раз у житті)
Влад
Для Iryna: можеш. Якщо ти документы не подаси, то ж не вчитимешся. Але ти відбереш місце у дитини, яка, можливо, про нього мріяла. Навіщо таке робити?
Влад
Для Iryna: якщо ти вчиш я на бюджеті на різних рівнях : бакалавр, магістратура, то можна вчитися і там і там на бюджеті. Або якщо вчилася на бюджеті, потім покинула, с платила кошті державі за це місце, можеш знову вступити на бюджет
Коментувати
гость
А я не хочу вот учиться у тупых врачей. В вузы должны поступать минимум со 180 баллами. По всем предметам ЗНО. А потом такие сессии сдают за кабанчика, что мамка из села припрет. Фууууууууууууууууу. Пишут тут: убили детскую мечту быть врачом))) Тупым не место в медицине.
Класний керівник
Для гость: вы не правы, много детей не смогли справиться с волнением, причин для этого много : не было пробного ЗНО, жара +38 в кабинете, маски, кстати многие инструкторы требовали одеть маску на нос и лицо. Нельзя судить всех одинаково.
гость
давайте не будем петь песни о волнении) кто знал - прекрасно написал! Почему ВСЕ лезут получать высшее образование????
ABCD
Для Класний керівник: А как может быть врачом человек со слабыми нервами? Больному в тяжелом состоянии он тоже скажет "ой, извините, я с волнением не справляюсь"? Серьезно?
Коментувати
Полина
И как заполнять электронное заявление если ты с зоны АТО? ... ...
Полина
Здравствуйте, сдавала ЗНО в этом году, написала украинский и биологию на 170 и 160, а вот математику на 147(подаю документы в мед.вуз) и я из зоны АТО могу ли я получить какие-то дополнительные баллы? Или же поступить хоть на контракт
...
Для Полина: Заяви будуть скасовані навчальними закладами, оскільки на медицину треба 150 балів. Якщо ви підлягаєте пільговому вступу, то здаєте екзамени замість ЗНО у вибраному ЗВО. Поцікавтеся у вибраному ЗВО. Якщо подаєте електронні заяви, то дайте собі шанс заявою не на медичну спеціальність.
Мама
Для Поліни: якщо надумаєте вступати по квоті ( як така,, що з зони АТО) не забувайте, що іспити будуть трохи з інших предметів :українська та історія Україні, а тому якщо готувалися, то звичайно пробуйте. З балом 147 з математики заяву не приймуть.
Коментувати
Олег
Якщо в 2019 році поступив, а в 2020 хочеш перепоступати, то потрібно заново створювати електронний кабінет, чи можна відновити минулорічний?
Влад
Для Олег: створити новий
Коментувати
Михайло
Сайт у всіх запускається? Чи тільки у мене ні, вибиває ошибку, незнаю що робити, так переживаю, тому что потрібно зареєструватися до 25 липня
Тоня
Для Михайло: В мене також не завантажується.Я думаю ,що то минулого року було до 25 липня,бо в нас розпочнеться 1 серпня
Коментувати
Вікторія
Скажіть будь ласка, чи можна все посканувати до 13 і хай воно там знаходиться на пристрої, а з 13 все подати, чи треба якось на місці???.
Влад
Для Вікторія: можнаф
Коментувати
Фан
Можливість вступу до коледжу за ЗНО або іспитами. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Володимир
"Для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти." http://osvita.ua/vnz/73497/ "Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня." Механізм реєстрації абітур’єнтів на творчі іспити без реєстрації електронних кабінетів і подання заяв узгоджене з керівництвами ВНЗ? Поясніть будь ласка, як це розуміти, або дайте будь ласка посилання де це пояснюється! Заздалегідь дуже вдячний!
Влад
Для Володимир: що тут неясно? З 1 серпня зареєструєш кабінет, з 13 по 22 подачи електронну заяву. Якщо ти йдеш на спеціальність, де треба творчий конкурс і хочеш на бюджет, то то конкурси і іспити з 1 по 12. Те саме написав... Які ще питання?
Влад
Все вже зрозумів чи ні?
Володимир
Механізм реєстраціцї На творчі конкурси?!! Що не зрозуміло в моєму питанні?!!
Коментувати
Володимир
Посилання на сайт реєстрації єлектронного кабінету абітур’єнта, http://ez.osvitavsim.org.ua , не працює, хоча реєстрація повинна розпочатися ще 1 липня...
teacher
Для Володимир: По діагоналі читаєте текст чи як? Тож чорним по білому написано - Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 1 серпня та закінчується 22 серпня 2020 року
Володимир
"Для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти." http://osvita.ua/vnz/73497/ "Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня." Механізм реєстрації абітур’єнтів на творчі іспити без реєстрації електронних кабінетів і подання заяв узгоджене з керівництвами ВНЗ?
Володимир
"При присвоєнні електронній заяві статусу «Зареєстровано у закладі освіти» заклад вищої (фахової передвищої) освіти зазначає (за наявності відповідного випробування) час та місце проведення творчого конкурсу, творчого заліку або вступного іспиту. Внесені дані відображаються в особистому електронному кабінеті вступника." Поясніть будь ласка, як це розуміти, або дайте будь ласка посилання де це пояснюється! Заздалегідь дуже вдячний!
Коментувати
Катерина
Добрий день. Чи отримують у 2020р. якісь переваги переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України та переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, так як у зв’язку з пандемією всеукраїнські етапи олімпіад та конкурсів були відмінені?
Галина
Для Катерина: звісно ж ні!
Коментувати
Галина
Як у цьому році, зважаючи на коронавірус, здійснюватиметься прийом заяв абітурієнтів, що мають вступати на 2-й курс на підставі вже одержаного рівня молодшого спеціаліста (медицина)? Везти документи особисто? Чи змінять умови????
Адмін
Вступ до закладу на основі ЗНО або іспитів. http://colleges.com.ua/educational-institutions/510-19018
Фа
Добрый день. Тоесть в дополнительной информации я могу указать что она окончила курсы английского языка и у неё есть сертификат, что она их многодетной семьи?
Дмитро
Для Фа: Можна подати такий сертифікат, але це нічого не дасть. Якщо в сім’ї є не менше 5-ти дітей, включно з особами 18-23 роки, то пільги на навчсння будуть. Якщо менше, то - ні.
Коментувати
Ната
Цікавить питання про середній бал свідоцтва (атестата). Як він буде розрахований, якщо дітям дають можливість за бажанням складати ДПА? ЗНО ми складаємо обов’язково для вступу у ВНЗ, а от від ДПА дитина може бути звільнена. Тобто одні матимуть середній бал з урахуванням ДПА, а інші ні?
Влад
Для Ната: саме так
Коментувати
Яна
та встановлює пріоритетність (у разі її використання) заяви для участі у конкурсному відборі для зарахування на місця за державним або регіональним замовленням. - поясните пожалуйста, какая приоритетность имеется ввиду?
Галина
Для Яна: пріоритетність заяв. Заява за якою найбільше хочете вступити матиме цифру 1, трохи менше -2, ще менше -3 і т.д.
Коментувати
Віктор
Ви деталізували інформацію про подачу заяв на ОС бакалавр (магістр) після ПЗСО а в 2020 році електронні заяви будуть подавати заяви онлайн і вступники в магістратуру з дипломами бакалавра? Бажано б також уточнити особливості подачі такою категорією вступників.
Нана
Если мой сын, как ребенок УБД может быть переведен на вакантное или дополнительное бюджетное место, где и как указывать этот статус?
Віктор
Для Нана: зпочатку Ви приймаєте участь в широкому конкурсі на загальних підставах, якщо проходите на бюджет за рахунок балів то Ви не використовуєте свою пільгу взагалі. Якщо не рекомендовані на бюджет а рекомендовані на контракт то тоді Ви разом з оригіналами документів подаєте документи підтверджуючі статус "дитини УБД" і ЗВО звертається до МОНУ для виділення додаткового бюджетного місця. Уточнюю, що в 2020 році Ваш конкурсний бал повинен бути не менше 125 балів і сертифікати ЗНО відповідати переліку для відкритих КП.
Нана
Дуже дякую!Не була впевнена чи завантажувати в ел. кабінет скріни підтверджуючих документів, щодо "дитина УБД".
Влад
Для Нана: хіба туди уе можна загрузити? В а м же написали, подаєте УБД разом з ригіналами документів, бо для вступу убд не діє і не дає права пільги. А вже якщо вступаєте на контракт, то з ригіналами і привозите
Коментувати