Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Федоренко
Где зарегистрировать электронный кабинет? Нужно переходить по какой-то ссылке или на этом сайте?
.
Для Федоренко: У 2020 році для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua (Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження до електронних кабінетів додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 1 серпня та закінчується 22 серпня 2020 року).
Коментувати
Ольга
Скажіть будь ласка, якщо електронний кабінет зареєстрували, заходимо у нього, а зверху висвічується така стрічка: Можливість подачі заяв: Недоступна (заповніть усі обов`язкові поля позначені "*") Це означає помилку? Дякую!
Галина
Для Ольга: подання заяв з 13 числа
Коментувати
Лідія
ЗНО здавали по предметах,які підходять і на бюджет і на контракт.Результати ЗНО середні.Як краще заповнити заяву:лише на контракт,чи все регулюється автоматично,згідно рейтингу?
Влад
Для Лідія: подавайте на бюджет, вона ж діє і на контракт. Вкажіть пріоритети. Будете хоч
Влад
Впевнені, що для бюджету зробили все можливе)
Коментувати
Анастасія
Добрий день! Чи можна просто завантажити фото додатка до свідоцтва і фото довідки про місце реєстрації? Чи обов’язково скановувати?
Анна
Для Анастасія: можно зробити фото , але щоб все було чітко та розмір менше 1 мб(це можна в paint зробити)
Коментувати
Анастасія
Добрий день! Чи можна просто завантажити фото додатка до свідоцтва і фото довідки про місце реєстрації? Чи обов’язково скасовувати?
Roman Veselovskyi
Яке фото я маю завантажувати в е-кабінет, якщо ношу окуляри: з ними чи без? Чи це не має значення?
Влад
Для Roman Veselovskyi: не має значення.
Коментувати
Горох Дмитро
Що писати в розділі заклад освіти, пише що поле пусте.
Тамара
Зареєструвалисть в ел.кабінеті. Електронну заяву не можемо подати, пише подача заяв з 13.08. Чому, не можемо зрозуміти
Тарас
Для Тамара: Тому що з 1 серпня можна лише реєструвати електронні кабінети. Ви з цим успішно впоралися. А подача заяв до закладів вищої освіти - це наступний етап вступної кампанії, який розпочнеться 13 серпня. Тому зараз ви заяви ще не подасте. Це слід буде зробити після 13 серпня
Коментувати
Лариса
Доброго дня.Скажіть,будь-ласка, моя дитина має інвалідність 2групи.Здавав ЗНО,зареєстрував е кабінет,а тепер я прочитала ,що заключення МСЕК потрібно подавати у ВУЗ до реєстрації е кабінету, то тепер ми уже не можемо додати цю довідку?
Галина
Для Лариса: Дзвоніть в приймальну комісію і взнавайте в них. Всі документи, які підтверджують пільги подаються лише в паперовому вигляді
Коментувати
Лариса
Добрий вечір.Якщо уже зареєстрували Е кабінет,чи можна додати документи про пільги?Чи ми уже втратили цю можливість?
Влад
Для Лариса: пільги підтверджуються документально, їдьте в УНІВЕРСИТЕТ ОСОБИСТО
Коментувати
Александра
Добрый день. Подскажите пожалуйста, если я имею сертификат зно за 2019 и 1 сертификат за 2020, мне нужно обращаться в ВУЗ, чтобы меня внесли в спец. реестр? Правильно ли я понимаю? И когда нужно обращаться в ВУЗ? Заране спасибо!
Галина
Для Александра: який ще "спец.реєстр"? Ви взагалі про що? Ви пільговик?
Коментувати
Ольга
Якщо вступати на базі окр молодшого спціаліста, потрібно реєстрвати електронний кабінет? Чи подавати документи особисто з 13 серпня?
Наталя
Здавала мову 186, англійська 142, історія 162, географія 141. Куди можна пройти на спеціальність право у Львові?
007
Для Наталя: дивіться у вишах умоови вступу. Чи думаєте хтось це має робити за Вас? Будь-яка работа вартує грошей. Не здатні самі, заплатіть комусь.
Олена
На мою думку, Ви відповідаєте занадто грубо, діти які поступають не завжди до кінця все розуміють, так як все не так просто, кожен хоче почути відповідь від людини яка більше розуміється в цьому!!!! Дякую
007
Для Олена: "діти" можуть звернутись по допомогу до батьків, які мають їм підказати або знайти допомогу самі (вони то знають що в нашому світі безкоштовним буває лише сир в мишоловці, і якщо на таке питання і дасть швиденько хтось відповідь, то це буде швидше за все рекрутер якого-небудь маупу, які вже не знають як до себе людей затягти)
Коментувати
Наталя
Якщо я хочу вступити в львдувс на спеціальність право, а там тільки контракт, то чи потрібно його ставити пріорітетом? Чи якщо платна форма, то пріорітет нічого не вирішує? Дякую)
Влад
Для Наталя: на контракт пріоритет не ставиться. Забийте в гуглі ВНЗ України, зайдіть на сайт освіти і там можна вибрати область, напрямок і спеціальність. Вам видасть університети де є право
Коментувати
Наталія
Яку спеціальність вказувати приорітетною, і як можна завантажити фото та свідоцтво якщо не має можливості сканувати?
Марія
Для Наталія: для сканування можна завантажити додатки в Google Play, такі там точно мають бути
Влад
Всі заяви, які подаються на бюджет повинні бути з пріоритетом від 1 до 5
Коментувати
Наталія
Донька здавала мова 152, біологія 147, історія 129, фізика 109 планували на медичний , по предметам можна подавати на право , фармацію? Що рекомендуєте
Влад
Для Наталія: на право у вас не вистачає предметів. На фармацію можна в Богомольця спробувати. Або шукайте інші ЗВО
007
Для Наталія: оце у Вас розбіг. Від меду до права! Я в шоці. З такими знаннями збиратись в мед просто смішно. Слава богу, за теперішніх правил вступу Ваша донька не зможе вбивати пацієнтів. Тепер хочете саджати людей до тюрми через дурні юридичні дії? Спаси бог від неї людей.
Наталія
А Ви хто такий, така щоб судити дітей хто як склав ЗНО. Вашої думки ніхто не питав я пишу щоб порадитись дізнатись якусь інформацію. По-перше дитина моя займала перші місця на олімпіаді з біології, по району і області. Така ситуація склалася з багатьма дітьми. Це стрес , переживання... Хотіла б на Вас подивитися як Ви складете ЗНО в масці і в 35 градусну спеку....
Коментувати
Олександр
Чи можливо подавати одну заяву безпосередньо в університет, а всі іншу в електронному вигляді? Буде у мене відображатися в е-кабінеті така заява? Дякую
Влад
Для Олександр: ні, всі через кабінет
Коментувати
Михайло
Жахливо, що вступники повинні нервувати також через те, що звичайна скан-копія додатку до сертифіката важить 1.35МБ при максимальних 1 МБ. Що робити, якщо це унеможливлює закінчення реєстрації ел. кабінету вступника?
Влад
Для Михайло: зменшити до 1!
Влад
Для Михайло: https://nv.ua/ukr/techno/it-industry/yak-zmenshiti-rozmir-foto-kartinki-v-fotoshopi-onlayn-paint-preview-windows-mac-os-x-50070296.html Уроки інформатики прогулювали?
Вікторія
Заздалегідь скопіювати, обробити всі сканкопії до 1 Мб, зібрати їх у окрему папку, а потім реєструвати ел.кабінет
Коментувати
Вікторія
Чи потрібно завантажувати сканкопію інформаційної картки з результатами зно у електронний кабінет вступника?
Влад
Для Вікторія: ні ваші результаты ЗНО вже будуть в кабінеті
Коментувати
Світлана
Доброго дня, підкажіть будь,не можу зайти на сайт щоб зареєструватися,у чому причина????
Саша
Для Світлана: мабуть із-за того, що такі люди як ви також хочуть зареєструватися і сайт перевантажений
Коментувати