Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
Що вона зареєстрована на сайті, чекай. До 27 числа і результатів буде мінятися статус
Влад
Що вона зареєстрована на сайті, чекай. До 27 числа і результатів буде мінятися статус
Руслана
Скажіть будь ласка, якщо дитина хоче подати заяву у один вуз на спеціальність Середня освіта математика та Середня освіта фізика на бюджет, то буде використано один пріорітет, чи два?
Влад
Для Руслана: це буде дві окремі заяви, тому і 2 пріоритети. В одній заяві ви не можете ж вказати і одне і друге
Коментувати
YULIA
Я подала заявку до одного ВУЗУ на 5 спеціальностей на бюджет.Проте помилково всі ці спеціальності зробила пріорітетними в одному ВУЗІ.В інші 4 ВУЗИ на бюджет я заявок більше не можу подати.Підкажіть,як виправити помилку.
Влад
Для YULIA: ти можеш відмінити їх, але якщо ВУЗ вже їх розглянув, або деякі з них, то ти втрати ці пріоритети. Можна подати всього 5 заяв, а не в 5 вузів по 5 заяв
Тарас
Я б вже не ризикував відміняти заяви. Так хоч є шанс, що в той ВУЗ, куди подали 5 заяв, хоч по якійсь спеціальності вдасться отримати бюджет. Тому що, якщо почати зараз скасовувати заяви, то є висока ймовірність, що Ви й від тих заяв відмовитесь й все одно втратите пріоритети, тобто не зможете подати замість скасованих заяв інші заяви з пріоритетами і таким чином взагалі можете втратити шанс навчатись на бюджеті. А якщо залишити все як є, то у Вас буде шанс потрапити хоча б на якусь спеціальність в той ВУЗ, де Ви до якоїсь міри все таки хотіли навчатись, раз подавали туди заяви.
YULIA
Дякую за поради
Коментувати
.
"Електронна заява із статусом «Зареєстровано в ЄДЕБО» розглядається приймальною комісією закладу вищої (фахової передвищої) освіти протягом трьох робочих днів з дати реєстрації заяви в ЄДЕБО. За результатами розгляду уповноважена особа приймальної комісії надає електронній заяві один з таких статусів: «Зареєстровано у закладі освіти» або «Потребує уточнення вступником» (всі статуси заяви вступника відображаються в особистому електронному кабінеті вступника та на сайті Вступ.ОСВІТА.UA)." Все ж написано дуже докладно.
????Вікторія????
Дивіться в мене в одній із заяв статус "зареєстровано до ЄДЕБО", я прочитала тут інформацію, але не зовсім розумію, що це означає
Denis Danchenko
Доброго дня! Якщо п’ять заяв на бюджет із приоритетністю вже подано, чи потрібно обирати опцію "Лише на контракт" та ігнорувати приоритетність під час подання заяв від шостої й далі? Дуже дякую.
Влад
Для Denis Danchenko: так
Коментувати
Петро
Доброго дня! Чи може (теоретично) бути конкурс на контракт? І якщо не пройшов ніде ні на контракт ні на бюджет після закінчення прийому заяв (з 23 серпня) ще подати документи на ті спеціальності, де є місця на контракт?
Галина
Для Петро: конкурс на контракт є лише в найбільш престижних вишах на найбільш престижних спецільностях. Майже жлден виш не набирає лімітний обсг
Петро
Дякую! Але на всяк випадок: якщо виникне так ситуація, що навіть на контракт не пройшов, то чи можна додатково подати документи на ішу спеціальність після 23 серпня?
Тарас
Для Петро: 23 серпня Ви ще не будете знати навіть чи пройшли на бюджет. Лише 27 серпня буде ясно чи Ви отримали бюджетне місце, орієнтовно 10 вересня (в різних ЗВО дата може відрізнятися) буде ясно, чи Вас зараховують на контракт. Навіть, якщо справді виявиться, що на цю спеціальність буде конкурс на контракт (дуже малоймовірно), то у Вас ще залишиться шанс до кінця вересня вступити на вакантні контрактні місця на будь-яку спеціальність, куди Ви подавали заяви. Нових заяв Ви подавати вже не зможете. Але якщо це дійсно дуже престижна спеціальність й в минулі роки там був повністю заповнений ліцензований обсяг, а Ви подали заяву лише сюди, то можете подати ще одну заяву БЕЗ пріоритету на якусь іншу спеціальність просто, щоб себе заспокоїти.
Коментувати
Ярослава
Добрий день! Підкажіть будь-ласка, якщо наприклад після закінчення конкурсів я, наприклад проходжу в 3 заклади за контрактом, а в один за державним замовленням, чи можу я вирати для себе будь-який з цих 4-ох, чи маю обов’язково поступати на державний?
Галина
Для Ярослава: Якщо Ви не збираєтесь кудись вступати на бюджет, то видаліть заяви. Ви будете собакою на сіні (і сам не гам і другому не дам). На контракт вступити можна практично завжди. Майже жоден заклад не набирає ліцензованого обсягу. Подивіться результати минулого року
Тарас
Для Ярослава: Можете обрати будь-який. Але краще було не подавати заяву з пріоритетом в той ЗВО, де Ви не хочете навчатись навіть на бюджеті.
ольга
можно вчитися на бюджете в одному Вузі (тільки один раз). і на контракті в іншому одночасно.
Коментувати
Ирина
Доброго дня, скажіть будь ласка після заповнення заяви я натискаю "пошук" але воно не чого мені не висвічую і я не можу подати заяву. Я вже і різні вузи вказувала, і перевіряла точність даних.
Галина
Для Ирина: на яку спеціальність і який рівень Ви вступаєте?
Коментувати
Олена
Не можу подати заяву, висвічує "заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів". Що робити?
Галина
Для Олена: вж писали про це. Дзвонили в приймальну комісію, там говорять що якийсь глюк системи. Спробуйте завтра
Коментувати
Світлана
Скажіть будь ласка, чому віконечко подати заяву світиться сірим кольором і таким чином, я не можу подати заяву???
Анна
Для Світлана: нужно для начала галочку поставить рядом с тем факультетом, на который вступать хотите
Коментувати
Angelina
Скажіть будь ласка пільга "дитина учасника АТО діє?? Чи можна нею скористатися і чи вона діє??? Підкажіть хто знає???
Галина
Для Angelina: немає такої пільги при вступі. Пілька є лише у самих учасників, вона не передається родичам
Коментувати
Марія
Якщо я вже подала заяви у внз й вказала неправильний середній балл , тобто він не співпадає із сканкопією , нічого не буде ? і як діяти в такій ситуації?
Тарас
Для Марія: заклад вищої освіти має виправити помилку. Можливо вони самі її знайдуть, але краще написати на електронну пошту приймальної комісії того ЗВО, куди подавали першу заяву й пояснити ситуацію.
Альона
Для Марія: в мене така сама проблема, ви змогли зв’язатись з університетом, чи опомогли вам?
Коментувати
Нікіта
Що мається на увазі " без права подання нової заяви з такою самою пріоритетністю". Якщо, наприклад, в заяві вказана пріоритетність 1, то неможливо буде створити заяву в той самий навчальний заклад на той факультет та спеціальність з тією самою пріоритетністю 1, чи неможливо вже буде створити будь-яку заяву з пріоритетністю 1?
.
Для Нікіта: якщо ЗВО вже розглянув Вашу заяву (а Ви це можете ще не побачити у своєму кабінеті), то після скасування заяви Вами Ви не зможете подати будь-куди заяву з таким же пріоритетом. Тому над пріоритетами думаємо завчасно, щоб не скасовувати заяв.
Коментувати
Алла
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи обов’язково подавати всі заяви для вступу в один день?
мама
Для Алла: ні
Коментувати
Ганна
Всё написано хорошо. Но сайт сейчас недоступен от слова совсем. Зайти невозможно. Ошибка на самом сайте. Что, подготовится нельзя было к большому наплыву поступающих? Всё через заднее место делается. Вот ошибка Обнаруженные проблемы ресурс (ez.osvitavsim.org.ua) доступен в сети, но не отвечает на попытки подключения.ресурс (ez.osvitavsim.org.ua) доступен в сети, но не отвечает на попытки подключения. Удаленный компьютер не отвечает на подключения через порт 443; вероятная причина - параметры политики безопасности или брандмауэр, либо же компьютер может быть временно недоступен. Проблемы, связанные с работой брандмауэра на данном компьютере, не обнаружены. Обнаружено Обнаружено Обратитесь к поставщику услуг или владельцу удаленной системы за помощью или повторите попытку позже.
Апельсинка
Подача заяв до ВНЗ стане доступною з 0:00 годин 13 серпня чи пізніше по часу???
Анон
А если у меня фото получилось не 3х4, а 3х4,09, оно пройдет?)
Наташа
Для Анон: головне, щоб важило не більше 1 мб
Коментувати
Настя
Скажіть будь ласка чому не відобразився лист в моєму електронному кабінеті після того як у вищому навчальному закладі мене внесли в базу даних ЄДБО, як пільговика? Де його можна знайти? На електронній пошті теж немає.