Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Чи можливо подавати одну заяву безпосередньо в університет, а всі іншу в електронному вигляді? Буде у мене відображатися в е-кабінеті така заява? Дякую
Влад
Для Олександр: ні, всі через кабінет
Коментувати
Михайло
Жахливо, що вступники повинні нервувати також через те, що звичайна скан-копія додатку до сертифіката важить 1.35МБ при максимальних 1 МБ. Що робити, якщо це унеможливлює закінчення реєстрації ел. кабінету вступника?
Влад
Для Михайло: зменшити до 1!
Влад
Для Михайло: https://nv.ua/ukr/techno/it-industry/yak-zmenshiti-rozmir-foto-kartinki-v-fotoshopi-onlayn-paint-preview-windows-mac-os-x-50070296.html Уроки інформатики прогулювали?
Вікторія
Заздалегідь скопіювати, обробити всі сканкопії до 1 Мб, зібрати їх у окрему папку, а потім реєструвати ел.кабінет
Коментувати
Вікторія
Чи потрібно завантажувати сканкопію інформаційної картки з результатами зно у електронний кабінет вступника?
Влад
Для Вікторія: ні ваші результаты ЗНО вже будуть в кабінеті
Коментувати
Світлана
Доброго дня, підкажіть будь,не можу зайти на сайт щоб зареєструватися,у чому причина????
Саша
Для Світлана: мабуть із-за того, що такі люди як ви також хочуть зареєструватися і сайт перевантажений
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо я вступаю у ВНЗ на бакалавра на базі ОКР молодшого спеціаліста, чи можу я також подавати електронну заяву?
Анна
Доброго дня. Я хочу спитати щодо тренувальних електронних заяв. У нас не всі предмети підтягувались з сертифікату. В чому причина. По тих телефонах які ви вказуєте дозвонитись не реально. По міському протримали час і відключили, а по інших таж сама ситуація. То навіщо їх давати.
Влад
Для Анна: це тестовий кабінет. До початку прийому заяв, а це буде з 13ичисла ще все налагодять.
Коментувати
Іра
Добрий день. Підкажіть з якого числа подаються електронні заяви на бюджет. Дякую.
Влад
Для Іра: що на бюджет, що на контракт з 13 по 22 серпня
Коментувати
Андрей
Как можно без принтера отсканировать документы? Возможно подойдут обычные фотографии в формате jpg?
Карина
Для Андрей: є програма Evernote, там можна відсканувати
Коментувати
Наталя
Цікавить питання, яка може бути причина коли по ЗНО високі бали, а в внз відмова? Дякую
Влад
Для Наталя: не достатній бал для бюджету, ця людина пройшла на бюджет в інший університет, використані всі бюджетні місця певного ЗВО. Наведіть приклад... Який університет, спеціальність, Порядковий номер абітурієнта в списку і його конкурсний бал. Я подивлюся
Коментувати
Валентина
Добрий день!Чи потрібно завозити до ВНЗ документи,які підтверджують право на пільгу до реєстрації в електронному кабінеті,чи їх можна завантажити як сканкопії.Дякую за відповідь.
Влад
Для Валентина: привозити оригінали. Дзвоніть у ВУЗ і все там взнавайте
Коментувати
Наталія
Студентам які вступвють на базі диплому МС документи потрібно подавати особисто в заклад вищої освіти ?
Влад
Для Наталія: так
Коментувати
Олена
Подскажите, если я сдавала ЗНО в 2017 году , но никуда не поступала и заявления не подавала, то нужно мне регистрироваться заново или можно подавать заявления в этом году со старого электронного кабинета?
Влад
Для Олена: створити новий
Йог
для подання електронної заяви на відкриту конкурсну пропозицію на умовах контракту не обов’язково мати конкурсний бал 125?
Коментувати
Лілія
Доброго дня! Мене цікавить навчання у вашому університеті. Скажіть, будь ласка, на який факультету ( спеціальність) можна поступити вже маючи диплом молодшого спеціаліста ( вчитель початкових класів ) без ЗНО. ?
Влад
Для Лілія: у Вашому це якому? Куди по вашому Ви пишете?
Коментувати
Ольга
Добрий вечір, чи можливо вступити на право на контракт з середнім балом 145? Чи навіть не варто подавати документи
Влад
Для Ольга: треба правильно порахувати конкурсний бал, а не середній. Перемноживши коефіцієнти на зно. Якщо конкурсний бал вийде більше 140, то можна вступити
Коментувати
Таня
Добрий день! Син втратив перед ЗНО паспорт. Виготовили новий на підставі втрати попереднього. ЧИ можемо ми реєструвати свій електронний кабінет і подавати електронну заяву ? Чи потрібно у кожен заклад освіти нести паперові форми документів?
Карина
Для Таня: для реєстрації е-кабінету паспорт не потрібний
Коментувати
Максим
Добрий день, мені треба створити в Єдиній державній базі з питань освіти картку фізичної особи та додання до неї даних документа, що підтверджує право використовувати сертифікати ЗНО 2017-2019рр, яким чином я це можу зробити? До яких ВНЗ звертатись, бо в більшості вперше чують про таке.
Леся
Хочу поступить в медуніверситет на перший курс. Мова і біологія написані добре, але математика.нажаль немає 150. Чи буде можливість поступить на контракт??
Yura
Для Леся: На жаль,.ні
989
Для Леся: не дивно, що Ви не склали математику. Ви не вмієте читати умови задач. 150 - балів мінімум для вступу в мед (незалежно від того контракт чи ні)
Олена
Ви настільки ненависна людина? Може в цієї дитини була вагома причина! Мій син в цьому році також складав ЗНО. Математику і мову написав на 190+. А от коли писав біологію в нього піднявся тиск, навіть швидку викликали. Коли повернувся до кабінети залишалося надто мало часу. Нажаль не набрав прохідного (149). Планував також вступати до медичного... Шановний(на),989, будьте добришим до людей!!
Коментувати
Nikita
Все зно сдал на 120-124 , аттестат 147 по 200 бальной системе . Куда можно поступить с этими балами?))
Влад
Для Nikita: багато куди на контракт. Туди, де Ваші зно будуть підходити.
Nikita
Спасибо
Коментувати
Олена
Я вступаю вдруге на перший курс, не забираючи покищо документів зі старого вузу до результатів творчого конкурсу (для підстраховки), а оригінали документів віддають не в день подачі заяви на відрахування, а через днів 10 приблизно. Тобто я спокійно зможу зареєструвати електронний кабінет, наприклад, 18 серпня? Вибачте за тупе запитання, просто хочу бути впевненою
Влад
Для Олена: зареєструвати кабінет можна і раніше, з 1 серпня і до 22 серпня. Подати заяву можна до 22 серпня
Коментувати
Микола
Якщо цього року на право мінімальний бал 140, то це рахується за середнім балом чи за кожним окремим зно?
Влад
Для Микола: якщо подаєте на бюджет, то кожне зно повинно бути не менше 140, якщо на контракт, то конкурсний бал не менше 140
Коментувати