Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Чи впливає цільове направлення на вступ в магістратуру( на перший курс вступила з цільовим на державне)?
989
Для Анна: читайте умови вступу!
Коментувати
Катерина
Мій батько має статус інвалід війни(авганістан) чи маю я якісь пільги при вступі в вуз
989
Для Катерина: не маєте. А ось батько має
ірина
дитина яка івідноситься до осіб у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95
Коментувати
Олександр
Добрий день. Чи матиму я пільги якщо мій батько брав участь у миротворчих місіях у Лівані?
Людмила
Добрий день. Дитина із статусом інвалід дитинства. Чи має якісь пільги при вступі до ВНЗ?
Наталя
Доброго дня. Моя сім’я чорнобильці, батьки військовозобов’язані, а тато учасник АТО.Чи зарахують це як пільги при вступі в навчальний заклад?
Влад
Для Наталя: при певних чорнобильських пільгах Ви можете вступити за співбесідою. Це треба уточнити в приймальні комісії, а діти військовозобов’язаних і діти АТОшників вступають як і всі на загальних умовах.
777
Для Наталя: якщо Ви також маєте "чорнобильський" статус і є відмінницею цього року, то маєте пільгу. Все інше при вступі ніяк не рахується.
Коментувати
Станіслав
Я інвалід першої групи закінчую бакалавра,хочу вступити на магістратуру,чи потрібно здавати ЗНО
Сергій
Добрий день,я є УБД (брав участь в АТО),чи справді моя дитина має пільгу для вступу на державне,і коли і як ці документи треба предоставити.Дякую.
Галина
Для Сергій: ні. дитина пільг не має. Пільги маєте Ви особисто. але, якщо вступить на бюджет, то за наявності вакантних місць може бути переведена на бюджет (лише за наявності). Якщо вступить на бюджет матиме право на отримання соціальної стипендії
Коментувати
Анастасія
Доброго дня. У мене помер батько. Чи будуть мені надані пільги при вступі до ВНЗ?
Галина
Для Анастасія: А мати жива? Якщо так, то пільг немає, Ви не є сиротою.
Коментувати
Слава
Добрий день ,я дитина сирота. Чи попадаю я в 1 квоту? Які пільги я можу мати у разі вступу до вищого навчального закладу?
Наталія
Добрий день,я військовослужбовець,чи справді моя дитина має пільгу для вступу на державне,і коли і як ці документи треба предоставити.Дякую.
Галина
Для Наталія: Ні. Пільги маєте лише Ви особисто. Але якщо вступить на контракт може бути переведена на вакантне місце держзамовлення (якщо воно буде).
Наталія
Дякую
Коментувати
Галина
Доброго дня! Моя дитина хвора на цукровий діабет 1 тип . Чи має вона пільги при вступі до ВНЗ.
Марко
А якщо я напів-сирота , я входжу в обмеження квоти-1 , чи входять в це обмеження лише повні сироти?
Влад
Для Марко: не входите
Коментувати
Андрій
Добрий день. Я дитина-інвалід до 18 років. За якою квотою чи за якими умовами відбувається зарахування на бюджет?
Юрій
Доброго дня! Я інвалід 2 групи, постраждалий від наслідків на чорнобильській АЕС (1 категорія). ЗНО здавав 2 роки тому, чи маю я якісь пільги при поступленні на заочне навчання? Так як в статті написано, що за співбесідою.
Галина
Для Юрій: в статті сказано "за законом" . А за законом право на окреме зарахування мають не всі "чорнобильці", а відсінники. І, до реч, тут слід з’ясувати чи відмінники саме цьго лише року випуску, оскільки Ви "старий" випускник. Як я розумію, мова у Вашому запитанні йшла саме про "чорнобильську" а не "інвалідську" пільгу, оскільки ЗНО Ви здавали, а отже не маєте захворювання, яке звільнює від ЗНО
Коментувати
Анжеліка
Доброго дня! Я дитина з числа "дітей сиріт" цього року хочу вступати на магістра, (ЗНО з англійської мови) який прохідний бал має бути, щоб вступити?
Іван
Для Анжеліка: Прохідний бал має бути таким, щоб за рейтинговим списком потрапити до визначеної кількості бюджетних місць.
Коментувати
Таня
Я кругла сирота чи буду мати пільги на вступ,якщо не буду мати прохідний бал зно?
Іван
Для Таня: Як ви собі це уявляєте?
Таня
Ваш текст...Точніше,якщо не буду мати досить достатній бал,на 2 - 4 вище прохідного ?
Іван
Якусь нісенітницю пишете. Думаю ви нікуди не вступите, доки не навчитеся формулювати думку.
Коментувати
Ганна Чіпак
Доброго дня. Я інвалід 2 групи, із захворюванням, пов’язаним з аварією на ЧАЕС ( 1 категорія), тато дитини помер, також інвалід. Чи має моя дитина пільги при вступі у ВНЗ? Дякую.
Влад
Для Ганна Чіпак: Ні
Коментувати
Наталья Золотарьова
Добрий день! Я одинока мати, інвалід 2 групи, загальне захфорювання, стоїмо на обліку як малозабезпечена родина. Чи мають пільги при вступі в ВНЗ мої діти. Діти-двійнята. Рівень навчання високий і достатньо-високий.
777
Для Наталья Золотарьова: звісно ж немає ніяких пільг. Якщо у Ваших дітей дійсно високий рівень навчання, то вони легко вступлять на бюджет, а якщо це суб’єктивна Ваша думка не підкріплена результатами ЗНО, то не морочте ні собі ні їм голови: нехай ідуть навчатись відповідно до свого реального рівня або в коледж або в ПТУ.
Галина
Чи мають пільги діти учасників АТОМНОЇ. Дякую.
Коментувати