Олег Фасоля: припиніть цькування вчителів!

Вакцинація важлива і необхідна, але особиста свобода кожного педагога є важливішою

Олег Фасоля: припиніть цькування вчителів!

Автор: Олег Фасоля, експерт Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» SKL International, ексдиректор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

Ще ніби вчора був заклик до батьків «стимулювати вакцинацію педагогічних працівників», а вже сьогодні – у соцмережах ширяться заклики до них, керівництва громад прискорити процес вакцинації педагогічних працівників.

Я, як біолог за фахом, глибоко переконаний, що вакцинація вкрай необхідна і є чи не єдиним шляхом для зупинки пандемії COVID-19. Як свідомий громадянин пройшов щеплення двома дозами вакцини і закликаю зробити це тих, хто ще досі роздумує.

Але як людина вкрай стурбований нахабним втручанням у життєвий простір своїх колег-педагогів, кожен з яких самостійно чи за порадою лікарів вирішує необхідність проведення особистої вакцинації.

Вакцинація важлива і необхідна, але особиста свобода кожного є важливішою!

Припиніть цькування педагогів!

Учитель заслуговує на повагу!

Оригінал

Освіта.ua
14.09.2021

Популярні блоги
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Тетяна Сердечна: зарплати у вчителів мають бути різні Є шанс, що колись держава буде в змозі оплачувати роботу людей, які працюють із її майбутнім
І. Лікарчук: замість виховання – шароварщина і звіти Виховної роботи як системи формування людини вже давно немає, а є гам, шум, тріскотня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Одна моя знайома провакцинувалась пфайзером. Вчителька. Їй повністю вбили імунітет. Три дні пролежала з високою температурою. Потім тиждень страждала фолікулярною ангіною. І, нарешті, виліз герпес. Пройшло більше місяця, а вона до кінця не вичухалась.
V
Олег Фасоля - ооочень хреновый биолог, ибо спи..дел сам не понимая что. Очередной двоечник учит других))) Если бы он, хотя б чуть учил в школе биологию, то знал бы, что нельзя победить то, что имеет свойство мутировать. А особенно тем просроченным шмурдяком, который завозят в Украину
Sandomur
І звідки беруться такі придурки,які пишуть всіляку апокаліптичну беліберду.Вакцини у достатку,ідіть щепіться і все тут,так ні,вигадують бозна що,а потім шукають винуватого.Та ніяка влада,навіть найприхильніша,не піде у пункт і не вакцинує нас примусово,це має бути наше розуміння проблеми. Але легше поширювати усіляку брехню,ніж прочитати думки спеціалістів та вчених людей. Найприкріше,що усе це пишуть на сайті "Освіта",де би мали домінувати прогресивні погляди,а не дрімуча необізнаність.
111
Для Sandomur: Напруж мізки і почитай сам, не те, чим годують тебе продажні ЗМІ. Прочитай картахенський протокол. Доісторична особа. Тебе навіть змінювати на змінений живий організм не потрібно. Ти вже ним є. Ти надієшся, що тобі вколють плацебо, як сильним світу цього? Надійся й далі!
ноунейм
та не в цьому справа, справа в тому що сьогодні тебе змусять до щеплення а завтра каструють.
Sandovur
Для ноунейм.Вас може і змушать каструватися,мене ні.Двоє відомих на весь світ противників вакцинування вже померли,якщо вам приємна їх участь-ваше право.
Коментувати
Тарас
Де Біл, тебе не хвилює що школи будуть працювати і в червоній зоні? У Молодій гвардії 1 притащив вірус і захворіло 50 чоловік учнів і вихователів. Зелені скотиняки, нехай вам не жаль учителя але ви прекрасно розумієте що діти з школи притягнуть вірус додому. Зелені падлюки закатали ковідні гроші в асфальт а зараз створюють умови для найшвидшого поширення вірусу. Подонки.Зе - гнида
787
Тася Ковидович, а тебе хвилює, що при такій недовладі ці люди фактично виживають в лабораторній недокраїні-У 404? Звісно, кумедна біотерористична "влада" не просто некомпетентна у покращенні життя українського народу, адже вони добре знаються у геноциді чужого їм народу. Так що, вільно заляканий козак у наморднику, по-спартанському підв’яжи мотузку і не вір на слово всяким голівудським показушникам на зразок Зе Ху чи послідовцям знахарів СС, бо буде зовім біда. Хоча що одним смерть - іншим чудова нагодаю
Тарас
Для 787: пнх до свого хазяїна уйла. Я вакцинований , вже 3 рази. І живу непогано, а ти виживай як дурень . В Україні можливостей більше як у США
Xayc
Тарас, не буду даже спрашивать чем, куда и с какого перепугу вас кололи в подворотне, а вот можете аргументировать касательно "В Україні можливостей більше як у США" или лаптем в жир после белочки и курорта на АТО? Если же про заморских консультантов, справедливо получающих от 500 тысяч гривен в месяц, у них вообще нет планов оставаться и гордиться колонией. Не спроста миллионы молодых украинцев уезжают в другие страны в надежде не вернуться и ежегодно сотни тысяч подают на Зелёную карту (не путайте со своим зе хублом). Так чем и что вы меряете, потешный?
Коментувати
Нерогуль
Почему не Олег Квасоля??? Требую, чтобы призвыща рог улей обязательно имели написание и произношение на рог ульской мове!
Тарас
Для Недорогульрогуль: закройся, чмошник
Коментувати
Учитель
Треба відмітити заслуги батькососів у цькуванні учителів. Маріонетки соросят, вони показали, що можна натравлювати один прошарок суспільства на інший. Ними скористалися і вишвирнули як непотріб. Батькосасам дали примарну владу і безкарність. Вони думали,що керуватимуть кимось. Та ні, панове готуйтеся самі і готуйте своїх дітей на вакцинацію. Почитайте картахенський протокол і -вперед! Ви отримали ,що хотіли!
Водограй
Реєстровий війська Сороса, грантоід другої категорії пан Фасоля заступився за вчителів... Значить , незабаром будуть проштовхувати якусь заподлянку!!!
Світлана
Згідно науковим дослідженням наших МОН і МОЗ коронавірус має векторний напрям розповсюдження. Він передається строго від учителя до учня, від учителя до батьків учнів. В зворотньому напрямку, тобто від учня до вчителя, як і між учнями, і від батьків до дітей вірус не розповсюджується. Поділіться цією інформацією і спіть спокійно (якщо ви не вчитель). До речі, а якщо вчителів посадити під домашній арешт на пару місяців, ковід відступить? Бо тільки вони ж переносчики зарази.
Маргарита
А чому про здоров’я дітей мають дбати тільки працівники освіти? А чому про здоров’я дітей не повинні дбати батьки? Шановні батьки, щеплюйтеся і дбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх дітей. Те саме напишіть і водіям громадського транспорту, бо вони перевозять дітей. З такими ж закликами зверніться до продавців магазинів, бо діти ж ходять до магазинів. Зрештою, нехай все суспільство дбає про здоров’я один одного і всі щеплюються, тоді пандемія буде подолана. А якщо щепляться тільки одні вчителі, а всі інші ні, то коронавірус нікуди не дінеться.
ольга
Для Маргарита: Точно і актуально підмічено!Цілком згодна.
Коментувати
5-летка за год
Це порушення прав, рано чи пізно всі молодчики які дають такі заклики понесуть відповідальність.
гість
Для 5-летка за год: відкрийте паспорт і подивіться, в якій країні живете. Хто тут колись за щось ніс відповідальність? Хіба що старенький дідусь, який вкрав в АТБ банку горошку.
Коментувати