Популярні блоги
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Тетяна Сердечна: зарплати у вчителів мають бути різні Є шанс, що колись держава буде в змозі оплачувати роботу людей, які працюють із її майбутнім
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гість
Візьмьмемо оцінювання в сільській школі і фізмат ліцеї знань з математики. Що там, що там оцінюють по 12 бальній системі, але різні знання. От і дайте відповідь як бути в такій ситуації?
Оксана
У фізматліцеї оцінка з математики може бути 7, але знання кращі, ніж у звичайній школі у відмінника. Якщо скасують ЗНО, то вступить до вишу той відмінник, а не дитина, яка справді знає математику. В мене син випускник, дуже переживає, щоб не скасували ЗНО.
Коментувати
Мати одинадцятикласниці
З цим ЗНО всі нерви вже витріпали і мені і дитині. Якщо моя ди тина захворіє після ЗНО , подам позов до суду. Щановні юристи, прокоментуйте будь ласка.
Pawlo
По перше, ЗНО не є гарантом відсутності корупції(я це знаю точно). По друге, якщо є бажаючі ризикнути учасники та інструктори — то дайте їм цю можливість. Але навіщо заганяти всіх?
Юрій
Для Pawlo: Але рівень корупції В даному випадку на кілька порядків менший. Я багато років був інструктором. Піду і цей раз.
Олекса Позняк
Для Pawlo: заганяють усіх тому що з кожного учня капає копієчка немала в монівську кишеню
Дмитро
А хіба можна підкупити ЗНО? Правда купити фейкові результати можна, але це чомусь вважається шахрайством, а не корупцією, хоча там є код і деякі значки, що можна перевірити на підробку. Але це вже питання до МВС, чому поліціянти цим шахрайством не займаються і не провіряє наявність місць підробок та їх самих. Але все таки воно знижує рівень, але потребує вдосконалення.
Коментувати
Юрій
Подібним авторам ЗНО як кістка поперек горла. Скільки вже років мало заробітку літом. А так за місяць чи півтора новий автомобіль,а то і квартира. Якщо відмінити ЗНО цього року, то вони знайдуть сотню причин щоб відмінити його і наступного року. А потім і взагалі. Тому відміняти ЗНО не можна.
Оля
Скільки після ЗНО буде хворих дітей. Імунітет різний у всіх. А вірус далі прогресу в країні. Є діти які перенесу а як ні то до вас розумних іти щоб дали на лікування.
Анна
Пане професоре, ви дуже чітко описали майбутню ситуацію,яка,можливо,нас чекає! Люди, у яких близькі не перенесли цю хворобу і не бачили смерть, вони ніколи не зрозуміють цього становища! Не можна піддавати ризику життя молодих людей , я не розумію тих батьків, які думають,що їх все обійде.
Ігор
Пане проХвесссссор, як же у вас душа болить за поверненням хабарів при вступі. А ви не подумали що вступлять без ЗНО бездарі бо батьки мають чим за ЧАДО заплатити а розумні діти залишаться поза бортом. От ці всі психування проти ЗНО проХвесура і піднімає, бо КОРИТО хоче повернути як за Кучми було
Олександр
Для Ігор: у Ви застарілу методичку використовуєте ;) Бо в цій статті немає жодного слова про вступ шляхом складання екзаменів у вишах. Терміново телеграфуйте у МОН чи в секту непорочного ЗНО і просіть методичку саме для цих пропозицій. Влучно про це написала Оксана Онищенко з Дзеркала тижня - Якщо ми дійсно турбуємося про авторитет ЗНО, маємо продемонструвати його гнучкість і вміння відповідати викликам часу. Незалежне тестування — це не Ленін у радянському Мавзолеї, якому тільки кланяються і змахують пил, а живий інструмент, що постійно змінюється й удосконалюється.
Дмитро
Олександре, тут йдеться про вступ без ЗНО. Все одно багато вчителів завищують або занижують, а це робиться за "подарки" або гроші, тобто хабар. Коли, я вчився в школі, здавав і вступав в університет минулого року, то я був свідком цього. Так що вступ без ЗНО є недоцільним. Також можна буде купити фейковий атест дешево, взяти за хабар місце в університет. А якщо не атестат, то вступні іспити, і відповідно можна за хабар взяти місце. Після сесій теж не можливо правильно відрахувати, адже бали отримують таким способом, як і в школі. А це породжує надвисокий рівень корупцій. Повторне звернення до МОН: "Верніть і поправте негайно те, що виставлення оцінок можуть контролювати представники правоохоронних органів та представниками МОН без попередження ЗО, а також на виклик на перевірку без попередження ЗО!"
Коментувати
Katarina
Автор не знал, когда писал, что с 22 мая планируют открытие детсадов. Вот этого нужно бояться. Два десятка трехлеток облобызают друг друга (и воспитателя в маске) в течение пары минут. Потом обнимут соседнюю группу четырехлеток на прогулке. Потом в конце дня набежит куча родителей, радостных таких, с работы... Разберут деток и проволокут домой. Если вирус и существует (не знаю кому верить) то бояться надо этого. А ЗНО собираются проводить с 25 июня. А до этого откроются кафе и много интересных мест. Так что цивилизованные группы 17-18 летних молодых людей и девушек при соблюдении минимальных здравых норм эпидбезопасности не несут особой угрозы стране. Значит трехлеток запустить в одно помещение ( и покормить их там тоже) с 22 мая - нормально, а ЗНО провести через месяц- огромная опасность? Как то странно....
Олександр
Для Katarina: згоден з Вами щодо величезної небезпеки відкриття дитячих садків. Загалом дії окремих представників влади виглядають, як шарахання із сторони в сторону. То у нас змагання, хто придумає більше різних, абсурдних заборон (як от гуляння в парках). Тепер - хто швидше відмінить заборони з реально небезпечними умовами. Тільки вчора Прем’єр-міністр в парламенті сказав, що з громадським транспортом і дитсадками необхідно зачекати декілька тижнів - місяць. А сьогодні міністри наперекір відновлюють їх роботу.
Коментувати
Олександр
Не потрібно навішувати ярлики зрадника чи хабарника на людину, яка має власну думку. Навіть, якщо ця думка не співпадає з власною. Я, наприклад, на цьому сайті неодноразово пропонував задуматися над проблемами, які спідкали ДПА і ЗНО в розпал єпідемії. І пропонував подискутувати про різні варіанти виходу з ситуації. Як на мене, то доцільно було б скасувати ДПА (про його не єфективність навіть за сприятливих умов детально писав). І щодо зменшення до 2 кількості предметів ЗНО із зменшенням кількості завдань і часу на їх виконання (без передруковування зошитів). І про скасування примусу до ЗНО (тобто надати ПРАВО складати ЗНО тим, хто хоче вступати до вишів). І коротко (в цій статті більше аргументів та шляхів імплементації) дискутував щодо можливості проведення зарахування до ЗВО на основі оцінок атестату. Натомість замість дискусії, в кращому випадку, отримував неаргументовані дизлайки. Шкода, бо освіта, наука, знання не можливі без критичного мислення.
Батько випускника
Це повний бред,дитина,яка два роки готувалась,має право здати і поступити саме в той вуз де вона хоче і не потрібно за неі вирішувати,доречі серед мотивованих випускників немає страху,а це розганяють недолугі батьки,які опять все хочуть порешать.