Популярні блоги
О. Костюк: Польщі потрібні таланти, а Україні – ні? Система вищої освіти України приречена продукувати масовий освітній продукт, а не унікальний
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
только так
Единственное что Костогрыз не учел - даже если у учителя будет лицензия, нет никакой гарантии, что на уроке он будет работать, а не задавать читать учебник и намекать на репетиторство! ВИДЕОКАМЕРУ В КАЖДЫЙ КЛАСС - КАК ВО ВСЕХ ГОСУЧРЕЖДЕНИЯХ И ОБЩЕСТВЕННЫХ МЕСТАХ - ТОЛЬКО ТОГДА БУДЕТ ПОРЯДОК!
Едик
Для только так: а чому гріх читати підручник? Работать -це щохвилини розважати? Бути витівником, затійником?
Вчитель
Дебіл ти "только так". В школах і так нестача вчителів. Якщо хтось почне заколупувати вчителів ще й відеокамерами, то будуть ці відеокамери знімати порожні класи (оскільки вчителів в школі не залишиться). Хоча, може, дебіли саме цього й добиваються.
Linda
Для только так: Може і дисципліна учнів повернеться, особливо, якщо транслювати відеозапис батькам, бо вже не вистачає сил - діти що хочуть, те і роблять, тільки не вчаться.
Коментувати
Пазько
Чому б Цей допис, цьогомаленькогокрихіткицахеса не вилучити, бо це не точка зору, не утопія, не власне висловлювання, а просто бруд, лайна причеп, кислоти сірчаної межиочі вчителям. І будить він у них найжахливіші висловлення, бо інакше не можна терпіти цетеля.
7899
Для Пазько: "Допис" ты сделал. А блогеры статьи пишут. Неужели нельзя разобраться?
Лесик
Він такий блогер, як я шеф-повар ресторану. І статтею це назвати, як тебе по імені і хвамілії!
Коментувати
Володимир
Суди наші, хлопчику, глибоко корумповані.
дитино!
Дитино! Іди до школу, на мінімальну зарплату у село. Дай Бог тобі нормальний сільський клас, де батьки без роботи багатодітні сім"ї, батьки виїхали на заробітки за кордон! Ти начишь дітей, вони всі 100-відсотково стануть олімпійцями і МАНівцями, здадуть усі зразково ЗНО і ти нам покажеш як треба працювати. І Дай Бог щоб у твоєму селі не було дороги, а село було довге і хати розкидані, ти жив би на одному кінці села, а школа на іншому, і не було б у селі того Інтернету, а мобілка ловила б або на сливці, або на льохові, а туалет на дворі. А для повної насолоди щоб тобі начальник відділу освіту щодна каркав, що твоя школа перша на закриття і ти будеш без роботи.
KVP1248
Все дуже просто! Результати ЗНО свідчать, що державні кермачі дивляться не в ту сторону, вони теж не витримали цей тест. Треба дивитись не на низькі результати, а на максимально високі. Яка підтримка держави, які нагороди одержали школи де є учні з максимальними балами по кількох предметах? Як розповсюджується їх досвід? Якщо хтось, далекий від істини, скаже, що то учні одержали не завдяки школі, а завдяки власній ініціативі, завдяки репетиторам…., то в корні буде неправий. Шанувати такі школи необхідно вже за те, що вони не знищили геніїв, не завалили їх рутиною. Справжнє майбутнє творять таланти, а не за сіра маса, яка здатна лише сліпо копіювати вже зроблене і застаріле. Гроші, почесті, влада … – в нашу інформаційну епоху все це мимолітна короткочасна ілюзія, яка зникне вже через кілька років, як зник Радянський Союз під тиском прогресу.
АСТАНАВІТЄСЬ!!!
Топтати і ковчити вчителів у цій державі, які Ніколи не мали гідної зарплати і доплати за шкідливість найпростіше. Знаю непонаслишке бо батьки були вчителями. А чому б автору необнятися із 45215 та ще хтось там внизу і не відкрити декларації представників державних структур із захмарними доходами ( а серед них ви точно не знайдете ні одного вчителя, але можете їх знайти в кредитних історіях) і пошукати отам і справедливості і "ефективності" в їх нелегкій праці. Коли з білого роблять чорне і поеступне і шиютбся справи і відділюється брудне. Сьогодні стільки справді несправедливості і реального зла , а вам треба вчителі? Чому б вам не підняти проблему розповсюдження нечистого бєснованія хеловіну та впливу його на психіку наших дітей?
45215
Знайомтесь, шановні! Перед вами новий міністр МОН...
Сергей Лимонов
Для 45215: Все може бути у цій країні! Президент КВНщик і клоун- то вже нічого не здивує! Костогриза- в міністри освіти!
Коментувати
Некомпетентний учитель
Да, Руслан, страшна ти людина.І стаття твоя страшна і прізвище страшне. Підсіла після прочитаного на фільми жахів.
А судді хто?
(Продовження) 14. В коментарях до статті ви нарікаєте на зарплату, умови праці, сертифікацію. До чого тут Костогриз зі своїми «дурнуватими ідеями»? Він же не урядовець. На ці питання немає жодного впливу. Висновок. Яка різниця між Костогризом з його статтями і вами з вашими коментарями? Костогриз, коли пише «дурниці», дискредитує тільки себе, а ви – всю освітянську спільноту. PS. Шановні вчителі – мовники, не витрачайте свій час на пошук помилок у моєму коментарі. Я не претендую на звання «знавець української мови». Шановні вчителі – психологи, не шукайте психологічних травм, які нанесли мені мої вчителі. У мене були чудові ВЧИТЕЛІ у школі, у ВНЗ, у житті. Мої шкільні ВЧИТЕЛІ мали ті ж проблеми, що й ви, але ми, учні, про це не знали. Ваші нарікання на життя на всю країну не додають вам поваги. Руслан Костогриз, може, досить займатися психологічним розвантаженням освітянської спільноти, збираючи на себе весь негатив освітян? Хочеш щось змінити – займайся мовчки реальними справами.
А судді хто?
Натомість, маючи величезний життєвий та педагогічний досвід, добре знаючи реальні проблеми освіти в Україні, напишіть свої пропозиції для публікації на Освіта.ua. І тоді такий «поважний інформаційний ресурс» серед великої кількості розумних і реальних пропозицій, звичайно, вибере ваші, а не «дурнуватого Костогриза». 3. Кого особисто образив Костогриз в своїй статті? Він пише про некомпетентних вчителів. Ви ж не такі. Ви – розумні, досвідчені та компетентні. Правда, на відміну від Костогриз відверто його принижуєте, не підбираючи слів. Заслужив своїми недолугими ідеями? І учні ваші заслужили, бо не вміють себе поводити, не вчать. І батьки ваших учнів такі ж, бо не виховують своїх чад. І чиновники від освіти, бо вимагають багато чого. Але тут питання: чи будете ви називати директора НЗ, методиста, … – дебілом, бараном. Сумніваюсь. Ви ж освічені люди. Хіба можна? Костогриза – так, учнів – так (допекли!). Впевнена, що 99,(9)% із вас побояться суперечити керівництву в очі.
А судді хто?
Прочитала статтю Р. Костогриза. Прочитала коментарі, узагальнила їх. Вийшов приблизно наступний спільний коментар освітянської спільноти. «Недовчений», «безграмотний», «обкурений» студент (він же – «баран», «дебіл», «популіст», «профан») без життєвого і педагогічного досвіду з психологічною травмою дитинства і психічними проблемами пише «недолугі», «некомпетентні» статті («нісенітниці», «дурниці», «опуси»). Виникло декілька запитань. 1. Чому освітяни, автори коментарів, позиціонуючи себе розумними, досвідченими, компетентними педагогами, грамотними, начитаними людьми (дехто вживає ненормативну лексику в коментарях, але то – дрібниці порівняно з незнанням правил відмінювання іменників чоловічого роду), так болісно реагують на «дурниці» Костогриза? Нерви здають? Так в кого більше проблем із психічним здоров’ям? 2. «Як позбутися дурнуватого Костогриза ?» Відповідь проста. Не читайте його статті, не звертайте на нього уваги. Натомість, маючи величезний життєвий та педагогічний досвід, доб...
Не читайте!)
Шо за переляканий хлопчик з дивовижною логікою? Якщо в класі 38 учнів - вчитель гарний)) Якщо 21 - поганий???))) Що це за порівняння з суддями? Багато судових справ - це добре??) А судових справ з приводу вбивств? Це суспільство довіряє?) Шо за брєд?
Лілія
Не дай Бог таким костогризам дорватися до влади, згризуть разом з кістьми. Спочатку потрібно попрацювати в сучасній школі, тоді паплюжити вчителів.
Бідний учитель
Хочеться багато написати. Але під цим геніяльним дописом інформація Совсун "Підвищення зарплат в бюджеті не передбачено". Ось і все що треба знати про сучасну українську школу)))
Михайло
Цікаво, а яка зарплата у судді? Іще цікаво а навіщо молодму спеціалісту проходити конкурс, щоб отримувати за ставку 3500 чистими, якщо можна піти працювати касиром в супермаркет і отримувати 5000 грн.? Також в плані корупції цікаво, адже суддя має справу з великими грошима, а вчитель тільки з зошитами (за які йому не платять!)!
Справедливость
Для Михайло: Зарплата судьи 10. Взятки берут немеряно. А чтоб не быть голословным- просто посмотрите на дома и квартиры,в которых судьи живут. За зарплату учителя за всю жизнь такое не приобретёшь.
Справедливость
Для Михайло: 1 Сто тысяч*
Коментувати
Анатолий
Не приведи господь служить по ученой части! Всего боишься: всякий мешается, всякому хочется показать, что он тоже умный человек. Н.В. Гоголь
Вчитель
У нас в Україні є купа шкіл в яких не вистачає вчителів. Давайте відправимо працювати в одну з таких шкіл наших геніальних спеціалістів: костогриза, новосад, совсун. Ну не можна, щоб такі генії педагогіки губили свій талант поза школою. Хай ідуть і працюють. На звичайну учительську зарплату. А ми подивимося, через скільки годин (чи хвилин) вони завиють і захочуть втекти зі школи. А то пиздіть і поради давать всі уміють. А ви підіть і хоча б місяць в школі пропрацюйте і поживіть на зарплату вчителя, "спеціалісти" хуєві.
Наталія
Для Вчитель: Оце на100% правильна відповідь для костогриза!
Коментувати
Вчитель
У нас в Україні є купа шкіл в яких не вистачає вчителів. Давайте відправимо працювати в одну з таких шкіл наших геніальних спеціалістів: костогриза, новосад, совсун. Ну не можна, щоб такі генії педагогіки губили свій талант поза школою. Хай ідуть і працюють. На звичайну учительську зарплату. А ми подивимося, через скільки годин (чи хвилин) вони завиють і захочуть втекти зі школи.
Анастасія Палієнко
Не згодна з пробним уроком, бо підготовка це теж частина роботи вчителя, хоч вона не має бути такою фіктивною, як сьогодні план-конспект, та все ж має бути, адже в 21 столітті, з сучасними методами роботи необхідно мати додаткові матеріали, які треба бодай знайти і підготувати, а іноді й виготовити самостійно, подібний тест не відображатиме реальных умов роботи, а отже і навичок вчителя.
Інна Ні
Швидко Ви, Руслане, з усіма розібралися! Тільки про дві інші сторони процесу забули: про дітей, частина яких узагалі не хоче навчатися (у будь-якого вчителя на будь-якому уроці), та про батьків, які перекладають свої обов’язки на школу. Різні є вчителі, але якщо встановлювати правила, то для всіх! Наприклад, сьогодні навіть тих учнів, що становлять загрозу для інших дітей, не можна відправити до психолога без дозволу батьків. Я вже не кажу про спец. комісію.... А щодо вчителів, то, може, почати з пед. вузів, куди беруть з такими низкими балами, що соромно.