Популярні блоги
Олег Фасоля: на скільки ж зросла зарплата вчителя? Держава не може забезпечити рівень зарплати, який має відповідати статусу педагога в суспільстві
О. Костюк: Польщі потрібні таланти, а Україні – ні? Система вищої освіти України приречена продукувати масовий освітній продукт, а не унікальний
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
А Ви, мабуть, не в курсі, що Україна стоїть на межі педагогічної кризи? Ні? Звичайно, це аж ніяк не виправдовує некомпетентність окремих вчителів, але така точка зору має місце бути лише тоді, коли на місце вчителя буде як мінімум 5 претендентів.
учителька
Cтуденте! У якому вузі навчаєтесь? Знання з якого предмету будете передавати дітям? Де плануєте сіяти розумне, добре, вічне? До сільської школи, будьте ласкаві, у якій відсутній інтернет, 50% дітей у класі, які перебиваються з хліба на воду, бо батьки не мають роботи, а інші 50% залишені на бабусів та дідусів, бо батьки на заробітках (маючи вищу освіту, збирають полуницю та доглядають за старими іноземцями). А такі як ви мутять воду та йдуть у депутати.
Людмила
Потрібно належно оцінити компетентність цього вундеркінда.Може його міністром?Саме такі обізнані мають там бути.
Людмила
Що курить цей студент? Тема за півгодини до початку уроку? А Сухомлинський казав,що до хорошого уроку вчитель усе життя готується. А якийсь Костогриз вважає півгодини достатньо)))) Піднатужився,склав іспити на 400 балів і все,ти в дамках))) Далі "стрижи бабло"). Нічого,студентику,гризнеш справжнього черствого чорного учительського хліба,відхрестишся від цієї маячні,що ти пишеш)))
ВІКТОРІЯ
Для Людмила: згодна з Вами! Скільки років працюю, а за 30 хвилин дібрати ілюстративний матеріал, контрольні завдання, індивідуальні завдання - не спроможна!
Людмила
На конкурс "Учитель року" і то ніч дають))) А Костогриз жорстко півгодини "и никаких гвоздей" ) А редактор,який опублікував це? Здоровий? Хто адмініструє цей сайт?
Коментувати
О-хо-хо
і, не дай Бог, цьому студенту попасти до того "відповідального" судді, який йому мариться.... Мізків у людини не видно, але коли їх замало, то це дуже помітно.
Олекса
Для Руслана. Пане Руслан, я не лікар, але Ваша хвороба явно проявлється і прогресує. Не може адекватна людина нести таку "пургу". Коли Ви говорите про знання української мови і пишете з помилками, - то почніть із себе. Не дай Боже моїм внукам такого ПЕЗДАГОГА.
Юлия
Пане Руслане, а Ви особисто яку спеціальність отримуєте? Якщо педагогічну, то чи є бажання у школі, та ще й сільській, попрацювати?
Сергей Лимонов
Для Юлия: Яка сільська школа! Такі Костогризи швидко трансформуються в Спиногризів і претендують на міністерські посади як мінімум: як максимум депутат на кшалт тупої кар’єристки совсун!
Психолог
Студент с очень большими комплесами. Очень на фото. Он обычний ботаник
Коментувати
ПЕДАГОГ
Коли зарпалата вчитреля буде 30-50 тис гривень на теперішній час, то тоді можна говорити і прозначимість для держави професії вчителя як і судді. Тоді можна буде сертифікувати,ліцензувати,конкурсувати чи ще якусь дурню робити щоб запустити у школу найкращого педагога !!! Тому вчителює зараз той, хто не може знайти собі місце в іншій професії.почніть зараз якусь дурню робити по кваліфікації вчителів то школи стануть путими і позакриваються.НАПЕВНО ЦЕ ВЛАДА І ХОЧЕ!