Популярні блоги
О. Костюк: Польщі потрібні таланти, а Україні – ні? Система вищої освіти України приречена продукувати масовий освітній продукт, а не унікальний
І. Лікарчук: вчитися мають ті, хто хоче здобути освіту Повна загальна середня освіта повинна бути не обов’язковою, а загальнодоступною
Д. Ламза: ніхто не хоче йти в освіту або школа без учителів Від Кабінету Міністрів немає жодних дій щодо підвищення значимості професії вчителя
С. Колебошин: 3000 спартанців (задача про молодих вчителів) 3000 молодих вчителів на 15000 шкіл, що в середньому – 1 новий вчитель на 5 шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
VD
Шановний пане Костогриз, скільки можна гризти вчителів. Судячи з вашого допису складається враження що дурніших людей ніж вчитель немає, так може ще викладачі у вузах не такі, якщо дозволили собі випустити стільки не компетентних вчителів!!
Amicus
Щось не пригадую новини, щоб у якогось вчителя була незадекларована квартира у центрі столиці, декілька автівок, відпочинок за кордоном, чи, можливо, ціла яхта. Тому хто надважливий - питання відкрите. Ну і декілька думок не по темі допису. Здається, що останнім часом тема освіти не сходить з вуст пересічного українця. Так, це важливо, освітяни - це саме ті, від кого залежить майбутнє як нашої Батьківщини, так і кожного маленького її жителя. Але... Кому вигідна ворожнеча у трикутнику батьки - освітяни - діти? Чи не приватним школам? Чи авторам та видавцям посібників для домашньої освіти? Невідомо... P.S. Конкуренція та відбір серед освітян має право на існування.
Роман
Пане студенте, сідайте, "незадовільно". Якщо вже Ви пишете, що "вчитель, і суддя – дві рівноцінні надважливі посади для суспільства", то пишіть же й далі - давайте прирівняємо й інші характеристики: зарплати, захист (розберіться до прикладу, що буде, якщо підсудний чи адвокат або хтось у залі суду обматюкає суддю під час засідання, і що буде, якщо учень обматюкає вчителя на уроці, я вже не кажу про інше), принципи призначення і звільнення з посади тощо. Бо Ви знову пропонуєте дурню, вибачте на слові - мовляв відповідальність давайте прирівняємо, а права - то й біс з ними, нащо тим вчителям права...
Зритель
Мета розміщення подібних опусів одна- зіткнути лобами дві сторони (зазвичай учителів та батьків), нехай один одному "вставляють ума" , виплеснути пар і все невдоволення у коментарях, згонять зло один на одному, а влада в цей час робитиме своє. Автор ще й , мабуть, посміється над нами, кинув кістку, а собаки гризуться. А влада грошики на реформи розпилює
Валентина
Не дочитавши до кінця цього опусу, знайшла 8 помилок. Далі читати було несила. Хочеться спитати: "А судді хто"?
Роман
Це майбутній міністр освіти, каденція Новосад закінчиться, підросте Костогриз. Де тільки таких прізвищ набрали, господи...
Для викладачів Костогриза
Читаю маячню цього костогризеняти і думаю, чому він не пише, як позбутися некомпетентних викладачів. Це ж ви зараз маєте змогу направити його на шлях істини, або ж погнати до чортової матері. А якщо не зробите цього, то через рік-два він і про вас ще й не таке напише.
Любов Пікас
Воно ще студент! А яке мудре! У слугах народу, мабуть, на побігеньках. Ну, їм же треба школи позакривати, штат поскорочувати. А як?
Валентина
Зробити подібний відбір на посаду вчителя як і на посаду судді можна лише при умові оплати праці я у суддів.
Witalina
В наш час,коли існує дефіцит учительських кадрів, говорити про компетентного вчителя недоречно, ПОТРІБНО думати про те, як зробити так, щоб була черга бажаючих працювати у школі, щоб ця професія була престжною.Тоді можна говорити про відбір. В багатьої школах стоїть питання знайти хоч якого спеціаліста.Подивіться скільки запрошень. Є школи,де вже кілька років не має вчителя англійської, фізики, математики. Інколи приходять і "уходять"- не витримують і з.п. не мотивує. А ви про відбір.Таке враження ,що Ви з "дуба рухнули."
Ego
Питання треба ставити ширше. Як позбутися некомпетентних недовчених порадників, які жодного дня не працювали в освіті, але з розумним виглядом повчають фахівців, майстрів своєї справи як їм треба жити. Як позбутися Шарікових і шаріковщини? Руслан, "...вы в присутствии ... людей с университетским образованием позволяете себе с развязностью совершенно невыносимой подавать какие-то советы космического масштаба и космической же глупости. Вам нужно молчать и слушать, что вам говорят. Учиться и стараться стать хоть сколько-нибудь приемлемым членом социального общества" (проф.Преображенський)
Людмила
Для Ego: Думаю,Костогриз не зрозуміє ні звідки цитата,ні хто автор,ні про що йдеться.Ви погляньте на примітивність суджень ціїє особи.
Коментувати
Сергій Репінський
Яка мета розміщення даного "опусу"? Питання до редакторів? Чи ви не читаєте того, що розміщуєте? А якщо читаєте, то чи товаришуєте з логікою та здоровим глуздом? Тому що ні того, ні іншого в запропонованому матеріалі немає...
Зритель
Для Сергій Репінський: Мета розміщення подібних опусів одна- зіткнути лобами дві сторони (зазвичай учителів та батьків), нехай один одному "вставляють ума" , виплеснути пар і все невдоволення у коментарях, згонять зло один на одному, а влада в цей час робитиме своє. Автор ще й , мабуть, посміється над нами, кинув кістку, а собаки гризуться. А влада грошики на реформи розпилює
Коментувати
Вчитель математики
Питання безглузде. При тих зарплатах, які зараз отримують вчителі, правильно ставити таке запитання: "Де знайти бодай когось (хоч компетентного, хоч не дуже), хто погодиться за ці гроші хоча б просто побудити з дітьми. У нас в школі вчителя іноземної мови немає, вчителя інформатики немає, вчителя хімії немає. Скоро не стане вчителя математики (заколупала мене ця школа). Тому запам’ятай, студент, просту істину: "Правильно сформульоване запитання містить в собі половину відповіді".
Witalina
Для Вчитель математики: Так і є , це реальність і від неї не втечеш!
Коментувати
Віктор
Освіта.ua несе відповідальність за матеріал що розміщується на її сторінках? Думаю словесний пронос не має литися зі сторінок такого поважного ресурсу. Це шкодить цого репутації. І свобода думки тут ні до чого.
Наталія
Дєтскій лєпєт! Інакше не скажеш. А хто ж оцінить компетентність тих, хто виставлятиме ці нещасні 75 балів? Судді, яких ви так піднесли на фоні "некомпетентних" вчителів?
Сергей Лимонов
Як позбутися дурнуватого Костогриза ? Порівняти суддів з вчителями : більш безглуздого порівняння я ще не чув ! Скільки отримують судді ( і пенсія також недосяжна) -а скільки вчителі!? А продажність і корумпованність суддів у нас в країні це вже аксіома 28 років ! Порівняв ... з пальцем ! Зарозумілу панночку з наймичкою! Руслан- ти бовдур! Не нюхав ще шмаленого вовка в житті а туди ж : вчити вчителів уму-розуму!
Саньок
Оце сказонув! Порівняв суддю і вчителя. Синок! А ти не мариш? Ми хочемо теж таку зарплату, як у судді. А ти про це ні слова. Мабуть тобі, бідоласі, добре насолили вчителі ( з усього видно, що було за що). Дай тобі всього, чого торбі хочеться.
Реаліст
Який відбір? Які 4 етапи? Скоро нікому взагалі буде працювати вчителем! З вашими реформами, дебілоцентризмом, неадекватними учнями та ще більш неадекватними батьками. Допрацьовують ті, кому до пенсії. Ніхто в Педуніверситети не йде! Педуніверситети пусті, а хто й прийшов , то 105-120 балів ЗНО. Який відбір? Маячню понаписував. Бажаючих стати вчителем НЕМАЄ!!!
думка
Поряд з тестуванням на високу посаду вчителя необхідно підняти рівень заробітної плати до рівня заробітної плати суддів. Тоді суспільство може мати вчителів на високому рівні. Якщо не підняти мотивацію педагогів, ра жаль скоро наших дітей не буде кому навчати.
Олена
Якщо фото автора відповідає його віку, то я не буду навіть ображатися на нього. Я лише побажаю йому попрацювати в школі років 20, а потім знову написати ремейк оцього свого посту. І якщо публікація буде втричі коротша, базуватиметься на особистому досвіді і залишиться у такій же тональності, тоді МИ ЙОМУ ПОВІРИМО. :-))