Osvita.ua Блоги Чтение публикации
Популярні блоги
Ігор Лікарчук: скільки можна знущатися із сільської школи? Сільську школу закрити легше, аніж запропонувати для неї нове життя без класно-урочної системи…
Олена Князева: пост протесту проти скасування ЗНО Вирішення проблеми рівня освіти старшокласників - не в псевдопіклуванні про випускників
Олеся Калинич: кому оцінки важливіші - учням чи батькам? Можливо, не діти, а ми, дорослі, прагнемо високих балів задля задоволення власних амбіцій?
Олександр Кендюхов: 5 порад новому міністру освіти 5 маленьких, але важливих порад новому міністру щодо реформування вищої школи в напрямку євроінтеграції
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Джмелик
Це правда. Змін вчителі у своєму соціальному становищі не відчули. Бідна країна не може забезпечити людям нормальний заробіток. Дивуюсь, що є ще охочі вступати на педагогів. Бути розтоптаним - це не кожен витримає.
Vlad
Щодо пенсіонерів у школах. Спеціальність фізика: Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова - заяв 18, подано документів 3. Фізика і астрономія - заяв 26, документів 3. Фізика і англійська мова - заяв 6, документів 1. Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди - заяв 23, документів 4. Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського - заяв 16, документів 5. Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка - заяв 19, документів 4. Львівський національний університет імені Івана Франка - заяв 19, документів 3, фізика і астрономія в тому числі комп`ютерна фізика - заяв 110, документів 26. Продовжувати, чи досить прикладів?
Серпень
Для Vlad: за таку біду , кризу треба повісити вверх ногами Шарова, Ковтунця, Рожкевіча і К‘....
Witalina
Для Vlad: З цього мізера в школу прийдуть одиниці, якщо взагалі прийдуть.. А МОН про реформи...
Коментувати
Микола
43 роки стажу. Пенсiя 2390. Нараховувалась вона зi ставки директора i плюс 9 годин вчителя-предметника. Ось вам i вiдношення до "сiячiв ..."
Для Громовий
І отаке то твоє ставлення і думка про вчителів, експерде всраний? Вибачаюсь за грубі слова, але інакше назвати цього нарциса-пристосуванця, ніяк не можна. Коли ти, маразматику, вже згинеш з теренів освіти?
Ruslan Kuznetsov
Для Для Громовий: Те, що в лапках, то пряма мова одного з блоХерів ось з цього ресурсу https://pan-baklazhan.livejournal.com/152861.html, а не Громового.
Для Ruslan Kuznetsov:
Не треба захищати Громового. Чому він після того, як йому "помогли" стати заслуженим, залишив посаду директора і переметнувся в експерти? Як казав Станіславський: "Не вірю".
Коментувати
Надія Л.
Такого ЦЬКУВАННЯ ВЧИТЕЛІВ, яке відчуваємо на собі останніми роками,не було ще. Ми у "всьому винні", нам мало не щомісяця ,, підвищують зарплату"...Куди не Така ненависть до вчителя з боку суспільства та небажання держави ПЕРЕЙМАТИСЯ проблемами освіти по-справжньому роблять життя педагога нестерпним. Хто у цій сфері працює, це добре знає, а кто ні, той, як правило, не задумується над тим, що таке вчительська праця. Уже втратила надію побачити якісь зміни на краще.
гість
Для Надія Л.: надію теж втратив, але маю пропозицію - журнали не заповнювати,бо ручки не видають, конспекти, картки завдань,звіти і тому подібну писанину не робити, бо папір також не видають,за власний кошт батькам не телефонувати і т. д.При цьому чітко виконувати законні посадові обов*язки.Це, звичайно, я дещо спрощую.Знаю,що покрутять пальцем біля скроні,істерично завоплять "акакжєдєті". Але насправді лише організація у щось типу профспілки(не теперішньої кишенькової,з якої вийшов), та висунення справедливих вимог до держави і суспільства - іншого шляху не бачу.
Аліса
Вчителі, вчителі. А про вихователів хто небудь згадав? Якщо у вчителів низькі зарплати, то вихователі живуть за межею, ставка вихователя 3850 грн, а навантаження 30 годин в неділю. При тому вимагають дидактичний матеріал, хочеш купуй, за власні кошти, або виготовляй сам. А про відношення батьків і згадувати боляче.
Коментувати
Вчитель
Бред. Бред. Бред! Інколи краще жувати як говорити - це про Ваш допис!! Це не вчитель не такий ! Це суспільство таке в якому працює вчитель. Суспільство в якому всі кому не лінь пишуть такий БРЕД!
Катерина
" мало на що здатний?" ви так про вчителів? Таких собі "забитих істот"? Виходячи зі статті,що тільки і чекають якогось самоствердження в школі. Ні, вчитель сьогодні і психолог, і нянька, і діловод, і ще багато-багато... Але дуже багато от таких дописувачів-експертів, які школу бачили колись, давно, а все туди ж, вони все знають. Як набридло читати такі статейки.
Ruslan Kuznetsov
Для Катерина: Статтю прочитайте. Вдумливо.
Коментувати
Просто вчитель
500 000 вчителів. Вибачайте, за опечатку. Отак і живемо.Між ненавистю громадян і пустобрехством держави.
Просто вчитель
По-перше, держава сама запустила ненависть:50 вчителів з’їдають бюджет. По-друге, оскільки бідність процвітає серед населення, а МОН піариться і розказує про "самашедші" зарплати вчителів, то що, крім ненависті, можна пробудити? Та ще й проблема, що вчитель має навчити кожного учня, неначе він Бог. А славна гвардія чиновників, які прижилася на горбі вчителя, навчилася гавкати і списувати всі недоліки освітнього процесу на вчителя.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!