Олексій Братущак: студентів зганяють на "Освітній Майдан"

Радник Азарова та студентка Медведчука Ольга Чабанюк збирає "Освітній Майдан"

Олексій Братущак: студентів зганяють на "Освітній Майдан"

Автор: Олексій Братущак, журналіст.

У четвер студентів зганяють на "Освітній Майдан". Сьогодні про це було оголошено на прес-конференції.

Організаторами акції виступають: Федерація профспілок України та Профспілка ПРАЦІВНИКІВ освіти. Чому серед організаторів СТУДЕНТСЬКОЇ акції немає "студентської профспілки"?  Все просто: на національному рівні студентських профспілок не існує. Студентами у структурі профспілок керують профспілкові боси та їхні молоді "комсомольці".

Так в структурі профспілки ПРАЦІВНИКІВ освіти, до якої входять університетські профспілки студентів, за роботу зі студентами відповідає Ольга Чабанюк. Вона – одна з учасниць вже згаданої прес-конференції.

Зазвичай її представляють просто: голова первинної профспілкової організації КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. Іноді нагадують, що вона ще й – заступник Голови Профспілки працівників освіти України. Але в біографії цієї дівчини є сторінки, які профспілкові боси намагаються приховати від сьогоднішніх студентів.

Перша така сторінка: Ольга Чабанюк була радником прем'єр-міністра Миколи Азарова. Радником вона стала завдяки тому, що свого часу "студентські" профспілкові лідери обрали її "Першим студентським Президентом". І цього "студентського президента" Азаров зробив своїм радником.

Якщо хтось думає, що дівчина лише формально була радником прем'єра Азарова, то він помиляється. Коли потрібно було продемонструвати, що студенти України проти євроінтеграції, то задіювали "студентського президента" Ольгу Чабанюк. Ось що про неї, як про радника Азарова, писали після зміни влади:

Девушка была взята на должность осенью 2013 года и знакома поисковым системам интернета лишь по конференции в Крыму, состоявшейся вскоре после ее назначения. Собственно, ее выступление на этом мероприятии и может служить единственным пояснением. В ее докладе много говорилось о негативном влиянии евроинтеграционных процессов на экономику Украины. Такое мнение полностью совпадало с тогдашней риторикой Азарова, которому приходилось пояснять украинцам, почему правительство внезапно отказалось от Ассоциации с ЕС.

Не дивуйтеся, що у профспілкового лідера студентів антиєвропейська риторика. Це дуже просто пояснюється. Чинний профспілковий лідер студентів Ольга Чабанюк на початку 2013-го року засвітилася у русі кума Путіна Віктора Медведчука "Украинский выбор". І це друга прихована сторінка її біографії:

Ольга Чабанюк: Погляди Віктора Володимировича (Медведчука) багато у чому співпадають із поглядами нашої організації. Ми хочемо разом працювати.

На початку 2013-го Ольга Чабанюк сподівалася, що саме вона представляє "прогресивне покоління, яке може змінити політику України в майбутньому". Майбутнє вже наступило. І ця соратниця Медведчука та Азарова, напевно, вважає, що прийшов її час змінювати політику України.

Думаю не варто пояснювати, як змінити політику України хочуть її ідейні наставники Медведчук та Азаров. І завдяки такій профспілковій лідерці прихильники руського міру хочуть тупо використати студентів на "Освітньому Майдані".

Мені взагалі дивно, що студенти досі справно платять внески у залишки радянської комсомольсько-пролетарської системи у вигляді "студентських профспілок".

Ви, студенти, ще досі залишаєтеся членами цієї системи? Ну то знайте: своєю активною чи пасивною участю у "студентських профспілках" ви допомагаєте відновленню Радянського союзу. Хтось на фронті життя готовий покласти, щоб цього не сталося. А ви не маєте духу написати заяву про вихід з совкової організації.

Оригінал

Освіта.ua
07.04.2016

Популярні блоги
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Тетяна Сердечна: зарплати у вчителів мають бути різні Є шанс, що колись держава буде в змозі оплачувати роботу людей, які працюють із її майбутнім
І. Лікарчук: замість виховання – шароварщина і звіти Виховної роботи як системи формування людини вже давно немає, а є гам, шум, тріскотня
О. Сидоренко: як ставитись до репетиторів-двохсотбальників? Показником високої кваліфікації педагога є успішність його учнів, у тому числі за результатами ЗНО
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
разочарованная
"Вельмишановний пане" Олексій Братущак. як ви такий поборник правди,то будьте сміливі НЕ БРАТИ НА СЕБЕ відповідаоьність за всі студентські профспілки і НЕ ПРИЗИВАЙТЕ до виходу з них. ваша стаття дійсно відгонить совком,отими замовними публікаціями та темниками з телебачення. під чию думку ви закликаєте до розпаду студенських профспілок? чи ви забули про те як саме ці студенти першими вийшли на майдан?чи вам(а швидше вашим замовникам ) не довподоби ОСВІТНІЙ МАЙДАН? саме у ті часи коли цю нещасну освіту нищать- відреХВОРМУВАЛИ ВИЩУ ОСВІТУ,ЗАВЕЛИ У СМЕРТЕЛЬНИЙ КУТ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНУ,ВЗЯЛИСЯ ЗА ШКОЛИ. І у вас вистачило нахабства витягнути шось із жарених фактів і зганьбити всю ідею? а чи самі ви настільки безгрішні? чи може щось пригадається з часів азарова-януковича і у вашій біографіїї"поборника за правду"?
Тарас
Для разочарованная: Чого розпинаєшся, разочарованная комсомольська підстилко? Правильно Олекса каже.
разочарованная
мне жаль оскорбленного имени Тарас-оно досталось кретину и идиоту.заметь ВСЕ СЛОВА литературные и цензурные.такое ничтожество способное оскорбить незнакомую женщину заслуживает конечно нецензурной брани,но меня действительно учила и воспитывала советская школа,а знания которые она давала ценились во всем ЦИВИЛИЗОВАННОМ МИРЕ,и государство не уничтожало ни одну из отраслей образования. а недоучек типа вас раздражает то что люди БОРЮТСЯ ЗА ПРАВО ПОЛУЧИТЬ ЗНАНИЯ. впрочем чего еще ожидать от недоучки с купленным дипломом. папик купил еще и прибыльный бизнес,а может и кресло мелкого депутата и данная человеческая ОСОБЬ возомнила ,что имеет право всех оскорблять,унижать и навязывать свое мнение и не считаться со мнением других.Запомни-люди умеющие ЧИТАТЬ умеют и думать,а только ДУМАЮЩИЕ люди способны развивать государство.особи же тявкают из подворотни,но "КАРАВАН ИДЕТ"(боюсь последняя фраза вашему интеллекту не доступна -мировая литература явно прошла мимо вас)
Коментувати