https://osvita.ua/abroad/news/35143/

Дізнайтеся про перспективи освіти у Швейцарії

Відвідування семінару надасть унікальну можливість познайомитися з найбільш динамічною галуззю економіки, світовою індустрією готельного, ресторанного та туристичного менеджменту, яка за прогнозами ВТО до 2020 року стане найбільшою у світі.

Офіційні представники групи спеціалізованих шкіл Швейцарії (SEG) розкажуть про кар'єрні перспективи випускників швейцарських готельних шкіл, умови вступу та навчання, оплачуване стажування, безкоштовні поїздки до Швейцарії, а також про Міжнародний форум роботодавців.

Також семінар "Навчання у Швейцарії" відвідає спеціальна гостя заходу, українська випускниця SEG Олена Дрозд, яка сьогодні працює керівником відділу продаж в одному зі столичних готелів.

У ході заходу відвідувачі зможуть зареєструватися на безкоштовні ознайомчі поїздки до п'яти шкіл Швейцарської освітньої групи. Під час дводенних візитів українці отримають можливість ознайомитися з освітніми програмами, побувати на екскурсіях в університетах, поспілкуватися з викладачами і студентами, відвідати одне з університетських занять, а також дізнатися про Швейцарію як країну навчання.

SEG є найбільшою групою спеціалізованих шкіл Швейцарії, що об'єднує провідні світові навчальні заклади у сфері міжнародної гостинності. Випускники навчальних закладів SEG володіють професійною гнучкістю і здатністю миттєвого входження у повсякденне ділове середовище, а це саме та перевага, яку сьогодні вимагають імениті роботодавці: Hilton, Hyatt, Mariott, Shangri-La і інші.

Вхід на семінари безкоштовний, за попередньою реєстрацією >>>

Семінари відбудуться у Харкові та Києві.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 25.03.2013