DAAD оголошує про початок стипендійної програми для випускників ВНЗ

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) та Інститут відкритого суспільства (OSI) проводять спільну стипендійну програму для випускників ВНЗ в галузі гуманітарних, соціальних та суспільних наук

DAAD оголошує про початок стипендійної програми для випускників ВНЗ

Метою програми DAAD/OSI є покращення становища в сфері викладання та досліджень в рамках гуманітарних та суспільних наук в Україні, а також налагодження контактів між вченими регіону, на основі яких можуть самостійно розвиватись подальші міжнародні контакти.

Стипендії надаються для навчання у Німеччині на дворічних магістерських програмах або на трирічну аспірантуру.

Студентам магістерських програм буде забезпечено щомісячну стипендію у розмірі 750 євро, аспіранти зможуть отримувати 1000 євро щомісячно.

Також усім учасникам буде оплачено проїзд та у разі необхідності вартість мовних курсів. Аспірантам після двох років перебування буде оплачена поїздка додому.

Стипендіатам програм, які мають дітей дошкільного віку можуть розраховувати на щорічну 3-тижневу оплачувану поїздку додому.

Після початку навчання у Німеччині для всіх учасників буде організовано підготовчу зустріч, крім того, всі учасники цієї програми в рамках свого навчання у Німеччині щорічно братимуть участь у організованій з боку DAAD та OSF піврічній конференції.

Для кураторства на післядипломних програмах, якщо на одній програмі навчається більше трьох стипендіатів, передбачений тьютор.

Вимоги до пошукачів

В рамках програми DAAD/OSI підтримуються переважно гуманітарні, суспільні та соціальні науки, що недостатньо представлені в Україні. До них належать політологія, соціологія, міжнародні відносини, право, економіка, державне управління, управління освітою та філософія.

В окремих випадках можуть програмою можуть бути підтримані пошукачі інших спеціальностей, якщо ці спеціальності належать до соціальних та гуманітарних наук.

Інформація, строки та можливості отримання консультації

Заяви на стипендію приймаються до 31 жовтня 2012 року. Детальну інформацію про програму читайте сайті Інформаційного центру DAAD у Києві.

Також претенденти можуть отримати консультації з питань стипендійної програми в київському інформаційному центрі за адресою: пр. Перемоги, 37, НТУУ "КПІ", корпус 6, поверх 2, к. 31. Тел./факс: +380 44 406-82-69,  +380 44 406-85-41. e-mail: info@daad.org.ua.

Прийом відвідувачів: понеділок - п`ятниця: 11.00 - 13.00 та 14.00 - 17.00.

Освіта.ua
27.09.2012