Презентація Jönköping University і Malmö University (Швеція) в Києві

27 січня в Києві відбудеться презентація програм двох шведських університетів - Jönköping University і Malmö University

Презентація Jönköping University і Malmö University (Швеція) в Києві

Ці навчальні заклади пропонують програми підготовки бакалаврів і магістрів за інженерно-технічними, економічними, медичними та гуманітарними спеціальностями.

Jönköping University - приватний навчальний заклад, заснований у 1994 році. В університеті здобувають освіту близько 9 тисяч студентів. Jönköping University співпрацює з більш ніж 350 партнерськими вузами по всьому світу і є одним з провідних вузів Швеції за кількістю іноземних студентів.

Malmö University College був заснований у 1998 році. Тут здобувають освіту близько 24 тис. студентів, що дає йому право вважатися одним з найбільших навчальних закладів Швеції.

Під час зустрічі з представниками вузів українські абітурієнти дізнаються про особливості та перспективи отримання вищої освіти у Швеції, вступні вимоги та можливості проходження довузівської підготовки.

У презентації також візьмуть участь випускники цих університетів, які поділяться своїми враженнями від навчання та дадуть відповіді на запитання присутніх.

Навчання в Jönköping University і Malmö University може бути цікаво тим, що університети надають знижки на навчання студентам, які демонструють академічні успіхи.

Вхід на захід вільний. Презентація відбудеться в приміщенні освітнього агентства DEC education за адресою: м. Київ, вул. Підвисоцького, 16. Початок заходу - о 18.30. Попередня реєстрація обов'язкова.

Освіта.ua
14.01.2012