Стипендіальний конкурс на навчання та стажування в Польщі

Польсько-Американський фонд Свободи та Польсько-Американська комісія Фулбрайта оголошують конкурс на отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2012/2013 навчальному році

Стипендіальний конкурс на навчання та стажування в Польщі

Участь у програмі можуть взяти молоді люди у віці до 35 років, які здобули вищу освіту і є представниками таких професійних груп: політики, працівники органів державної влади та самоврядування; підприємці, менеджери; лідери неурядових організацій, працівники соціальної сфери; викладачі вузів, журналісти.

Реалізація програми відбувається у рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі, а також дво- або чотиритижневих стажувань у державних або приватних організаціях.

Обов'язковою умовою є знання польської або англійської мови залежно від обраного стажування.

Переможці конкурсу отримуватимуть щомісячну стипендію в розмірі 1800 польських злотих. Додатково програма покриває такі витрати: вартість навчання, проживання в Польщі, страхування, білет до Польщі й назад, візи, покупка навчальних матеріалів.

Заявку для участі в конкурсі необхідно подати до 1 березня 2012 року. Більш детальна інформація на сайті програми ім. Лейна Кіркланда http://www.kirkland.edu.pl

Освіта.ua
19.12.2011