Британія може знову посилити візовий режим для студентів

На тому ж тижні, коли ініціативна група Universities UK попередила, що репутація країни постраждала від посилення візового режиму для студентів, МВС Великобританії оголосило про можливі подальші зміни в цій сфері

Британія може знову посилити візовий режим для студентів

Пропоновані зміни були озвучені міністром імміграції Даміаном Гріном, який минулої середи висловив своє задоволення ефективністю візових змін, прийнятих в квітні цього року.

Серед можливих змін закриття робочої візи для студентів, що завершили навчання, яка дозволяє працювати протягом двох років після закінчення навчання, більш жорсткі терміни дії віз та більш жорсткі обмеження щодо працевлаштування.

Ці зміни, у разі схвалення, набудуть чинності в квітні наступного року.

Зміни, які вступили в силу в 2011 році (більш жорсткі фінансові та візові вимоги) призвели до скорочення іноземних студентів на 11 тисяч.

У той же час ініціативна група Universities UK заявила, що скорочення чисельності студентів відбулося в першу чергу в довузівському секторі, а програми підготовки до вищої освіти дуже важливі, оскільки близько 40% іноземних студентів проходять навчання в таких закладах перед вступом до британського університету.

Освіта.ua
10.11.2011