Сертифікований іспит з чеської мови у Києві

Іспит буде корисний тим, хто бажає отримати сертифікат чи диплом для роботи, навчання або отримання візи, а також тим, хто прагне перевірити свої знання з чеської мови.

Сертифікований іспит з чеської мови у Києві

Сертифікований іспит з чеської мови для іноземців перевіряє навички читання, розуміння, писання та говоріння у відповідності до загальноєвропейських критеріїв володіння мовами. На іспиті перевіряються основні мовленнєві навички, їх письмовий та усний прояв (аудіювання, читання, розповідь, ведення діалогу).

Екзамен визнається багатьма роботодавцями Чеської Республіки та за кордоном, а також більшістю вищих навчальних закладів Чехії.

Іспит проводиться викладачами Інституту мовної й професійної підготовки Карлового університету. Сертифікат не має часових обмежень і видається двома мовами: англійською та чеською.

Вартість складання іспиту становить від 150 до 200 євро залежно від обраного рівня складності. Існує система знижок для слухачів курсів чеської мови при Чеському центрі в Києві.

Іспити з чеської мови відбудуться 10 та 11 грудня цього року за адресою: м. Київ, вул. І. Франка, 24-А. Початок іспитів – о 10.00.

Дізнатися більш детальну інформацію про іспит з чеської мови та зареєструватися можна на сайті Чеського центру у Києві.

Освіта.ua
05.11.2011