Французький павільйон в рамках виставки "Освіта та кар’єра"

Агенція з питань вищої освіти у Франції Campus France і Посольство Франції в Україні організовують Французький павільйон в рамках виставки "Освіта та кар’єра", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Французький павільйон в рамках виставки "Освіта та кар’єра"

Павільйон буде організовано з метою розширення плідної співпраці між вищими навчальними закладами Франції і України та розвитку студентської мобільності.

Відвідувачі виставки матимуть можливість ознайомитись із системою освіти Франції, дізнатися про умови вступу до університетів та умови працевлаштування.

Зокрема, відвідувачі виставки матимуть можливість взяти участь у безкоштовних майстер-класах від керівників французьких підприємств.

17 листопада відбудеться майстер-клас "Особливості HR політики французьких підприємств" англійською мовою, 18 листопада - "Підготовка до співбесіди з працевлаштування" українською мовою. Попередня реєстрація на майстер-класи обов’язкова за електронною адресою cfucus.rdv@gmail.com.

Крім того, французько-українська професійна мережа "Le Reseau" надаватиме консультації щодо оформлення резюме.

Виставка "Освіта та кар’єра" відбудеться 17-19 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" (Київ, вул. Хрещатик, 2). Вхід вільний.

Освіта.ua
03.11.2011