Виставка університетів та бізнес-шкіл світу в Києві

29 жовтня в Києві відбудеться виставка магістерських та докторських програм QS World Grad School Tour

Виставка університетів та бізнес-шкіл світу в Києві

Компанія QS Quacquarelli Symonds вже котрий рік поспіль проводить виставку магістерських та докторських програм QS World Grad School Tour. Усі, кого цікавить навчання у топових університетах світу, запрошуються на зустріч.

Відвідувачі заходу матимуть можливість познайомитися з представниками університетів і бізнес-шкіл з Великобританії, США, Іспанії, Франції та інших країн, дізнатися як будувати свою кар'єру, а також відвідати семінари та подати заявку на стипендію.

У рамках виставки відбудуться індивідуальні зустрічі з представниками приймальних комісій бізнес шкіл HEC (Франція), IE (Іспанія) і Leeds (Велика Британія), семінар щодо вступу з представниками приймальних комісій університету WU Vienna (Австрія) і бізнес школи EDHEC (Франція).

Серед учасників виставки очікуються також представники приймальних комісій King's College (Британія), BI Norwegian School of Management (Норвегія), Hult International Business School (США), UCL (Британія), ESC Rennes School of Business (Франція), Kuehne Logistics University (Німеччина) та багатьох інших.

Виставка магістерських та докторських програм QS World Grad School Tour відбудеться 29 жовтня у приміщенні готелю «Hyatt Regency», за адресою: Київ, вул. Тарасова, 5А. Час проведення виставки: 13.00-17.00. Попередня реєстрація обов’язкова.

Освіта.ua
25.10.2011