Освітнє агентство "Istudy" братиме участь у виставці "Освіта за кордоном"

7-9 квітня 2011 року в Києві в приміщенні Національного центру "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) відбудеться Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном"

Освітнє агентство "Istudy" братиме участь у виставці "Освіта за кордоном"

Освітнє агентство "Istudy" щорічно приймає участь в цьому заході, і в цьому році запрошує всіх бажаючих відвідати свій стенд, дізнатися більше про мовні курси та освітні програми за кордоном.

У виставці братимуть участь закордонні університети, бізнес-школи, коледжі, середні школи, школи готельного господарства та туризму, мовні школи, національні освітні асоціації різних країн світу, агенції з послуг у сфері закордонної освіти.

Цього року відвідувачі виставки зможуть отримати вичерпну інформацію з перших рук про системи освіти різних країн, навчальні програми, умови вступу до закордонних вузів і шкіл, фінансові вимоги.

Також у програмі виставки планується проведення семінарів та "круглих столів" з питань міжнародного співробітництва у сфері освіти та впровадження сучасних технологій, презентацій молодіжних програм, програм обміну учнями і студентами, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у сфері освіти та працевлаштування молоді.

У тематичний розділ виставки "Освіта за кордоном" входять мовні курси, канікулярні програми, підготовка до вступу до університетів, професійна підготовка та стажування, вища освіта, бізнес-програми.

З питань участі освітнього агентства "Istudy" у виставці "Освіта за кордоном" звертайтеся до менеджерів агентства за тел. (044) 222-79-19.

Освіта.ua
05.04.2011