У Новій Зеландії вводиться нова візова система для студентів

З лютого 2011 року згідно з новим Імміграційним актом Нової Зеландії, іноземні студенти мають право перебувати в країні по тимчасовій візі (interim visa), поки їх дозвіл на навчання знаходиться в обробці

У Новій Зеландії вводиться нова візова система для студентів

Ця віза дозволяє студентам почати навчання без зволікання, в той час як раніше їм було необхідно проходити довгий процес перевірки поліцією, а також медичне обстеження.

Міністр імміграції Нової Зеландії Джонатан Коулмен пояснив, що умови і критерії отримання студентської візи не змінюються. Нове правило має зробити процес отримання постійної візи більш гладким і спокійним.

Ще одна зміна в імміграційному законодавстві країни стосується медичного обстеження студентів, що знаходяться на навчанні у вищих навчальних закладах Нової Зеландії.

Відтепер студенти можуть проходити медичне обстеження раз на три роки, що за термінами відповідає тривалості програми бакалаврату у вузах країни.

Згідно з дослідженням, проведеним Департаментом праці Нової Зеландії в 2011 році, 31% з 70 тисяч іноземних студентів, які щорічно навчаються у країні, отримують роботу і залишаються жити в Новій Зеландії.

Language Travel Magazine, переклад Освіта.ua.

Освіта.ua
28.03.2011