Стажувальна програма для студентів, що вивчають журналістику на 2011 рік

Посольство Німеччини та Українська редакція "Німецької хвилі" (Deutsche Welle) запрошують на липень та серпень 2011 року студентів факультетів журналістики взяти участь в одномісячному стажуванні у Інтернет- та радіоредакції "Німецької хвилі" в Бонні

Стажувальна програма для студентів, що вивчають журналістику на 2011 рік

На початку серпня практиканти спільно відвідають, в рамках чотирьохденної програми перебування у Берліні, редакції різних берлінських ЗМІ та політичні інституції (зокрема, редакції газет і телеканалів, школи журналістики, Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини).

Вартість проїзду до Німеччини оплачується самими учасниками. Для витрат на проживання і харчування у Бонні практиканти отримають від "Німецької хвилі" компенсаційну суму, переїзди всередині Німеччини та проживання і харчування протягом перебування у Берліні оплачуються Федеральним міністерством закордонних справ.

Заявки можуть подавати українські студенти, які наразі зараховані на магістерське навчання в одному з українських вищих навчальних закладів і мають базові знання німецької та англійської мови.

На основі письмових заявок Посольство Німеччини спочатку здійснить попередній відбір серед претендентів, 10 – 12 з відібраних осіб будуть запрошені до Посольства для остаточного відбору.

Заявки приймаються до 8 квітня 2011 року українською, російською, німецькою чи англійською мовами відділом преси Посольства Німеччини з долученням: автобіографії, листа з мотивацією, що дає чітке уявлення про зацікавленість Німеччиною та основними фаховими тематичними напрямками в рамках стажування на запрошення "Німецької хвилі", пробної роботи.

Контакти:
Відділ преси і роботи з громадськістю Посольства Німеччини.
Адреса: 01901, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 25.
Тел.: +380 (44) 247-68-09
Факс: +380 (44) 247-68-20
pr@kiew.diplo.de

Освіта.ua
26.03.2011