У Росії планують готувати фахівців-медіаторів

Міністерство освіти і науки Російської Федерації опублікувало на своєму сайті програму підготовки фахівців з примирення і вирішення спорів

У Росії планують готувати фахівців-медіаторів

Як стверджують її автори, успішне освоєння цієї програми дає особі необхідні знання, вміння і навички для ведення медиативної діяльності на професійному рівні, що передбачає їх широке практичне застосування.

Крім того, освоївши це програму, людина отримує можливість викладати в якості тренера в рамках освітніх програм "Медіація. Базовий курс" та "Медіація. Курс підготовки тренерів-медіаторів".

У тексті програми зазначено, що вона є додатковою освітньою програмою професійної перепідготовки та складається з трьох програм підвищення кваліфікації: "Медіація. Базовий курс", "Медіація. Особливості застосування медіації", "Медіація. Курс підготовки тренерів-медіаторів".

Кожна з трьох освітніх програм підвищення кваліфікації завершується підсумковою атестацією й видачею документа про підвищення кваліфікації, форма якого визначається навчальним закладом. Освоєння програми в цілому розраховане на п'ять років.

ЛIГАБiзнесIнформ
26.03.2011