У світі зростає популярність міжнародної системи тестування IELTS

IELTS підтверджує репутацію найпопулярнішої системи тестування на знання англійської мови, подолавши рекордну позначку в 1,5 мільйона тестів за 2010 рік

У світі зростає популярність міжнародної системи тестування IELTS

Починаючи з 1995 року кількість кандидатів, бажаючих здати цей тест, весь час зростає.

Країни Північної Америки, Філіппіни і Гонконг продемонстрували найактивніше зростання інтересу до іспиту IELTS за минулий рік, у той час як Китай, Австралія й Індія продовжують утримувати позиції лідерів серед країн, де IELTS користується попитом.

У IELTS (International English Language Testing System) вважають, що зростання кількості тестів, що складаються, обумовлюється двома основними причинами.

По-перше, на сьогодні тестування проводиться в 800 точках в 130 країнах світу. По-друге, зараз в світі налічується більше 6 тисяч установ, які покладаються на тестування за системою IELTS в тих випадках, коли рівень знання англійської мови є важливим чинником для прийняття рішення. Серед таких установ - університети, професійні організації, імміграційні служби.

     

Самі кандидати серед основних причин необхідності проходження іспиту IELTS називають вступ до навчальних закладів за кордоном та міграційні цілі.

Як повідомлялося раніше, 29 березня головний екзаменатор і головний тренер екзаменаторів IELTS Ендрю Томас проведе майстер-клас у Києві для всіх бажаючих. У ході майстер-класу Ендрю Томас розповість про основні помилки і важливі аспекти іспиту, які не зазначені в жодному підручнику.

Довідка: IELTS - міжнародна система тестування рівня володіння англійською мовою. IELTS оцінює знання кандидатів, для яких англійська мова не є рідною, за чотирма критеріями: аудіювання, читання, письмо і говоріння. Існує два модулі: general - для тих, хто планує іммігрувати, і academic - для тих, хто планує освіту за кордоном.

Сертифікат IELTS потрібен при вступі до освітніх закладів у всьому світі, а також у ході імміграційного процесу в ряді країн.

Освіта.ua
25.03.2011