Міжнародна парламентська стипендія німецького Бундестаґу на 2012 рік

Німецький бундестаг надає можливість випускникам українських вищих навчальних закладів с добрим знанням німецької мови отримати стипендію

Міжнародна парламентська стипендія німецького Бундестаґу на 2012 рік

Міжнародна парламентська стипендія (МПС) орієнтована на кваліфікованих молодих талантів, які у себе на батьківщині прагнуть активно обстоювати демократичні цінності.

Поряд з 15-тижневою діяльністю в бюро одного з депутатів Німецького Бундестагу, міжнародна парламентська стипендія включає інформаційні програми, семінари та можливість відвідування навчальних заходів у трьох берлінських університетах.

Стипендія передбачає щомісячну субвенцію в розмірі 450 євро, безкоштовне проживання, а також медичне страхування. Крім того, покриваються витрати на проїзд до Берліна та у зворотному напрямку.

Програма триватиме з 1 березня до 31 липня 2012 року. Подати заявки необхідно до 30 червня 2011 року.

Детальніша інформація, а також анкети заявок містяться на інтернет-сторінці Німецького Бундестаґу – http://www.bundestag.de/ips.

У разі виникнення запитань можна звернутись до Посольства Німеччини у Києві за тел.: (044) 247-68-12. А також по e-mail: Ольга Сердечна: pol-30@kiew.diplo.de або Оксана Ковальчук: pol-31@kiew.diplo.de.

Освіта.ua
24.03.2011