В Києві пройде найбільша в Україні міжнародна виставка "Освіта за кордоном"

7-9 квітня 2011 року Міністерство освіти та науки України та Товариство "Знання" України запрошують на виставку закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном"

В Києві пройде найбільша в Україні міжнародна виставка "Освіта за кордоном"

Виставка надасть можливість всім бажаючим отримати об’єктивну інформацію щодо систем освіти різних країн, навчальних та канікулярних програм, бізнес-програм, умов вступу, фінансових вимог, професійної підготовки та стажування за кордоном.

У виставці візьмуть участь закордонні університети, бізнес-школи, коледжі, школи готельного господарства та туризму, закордонні середні та мовні школи, а також національні освітні асоціації різних країн світу.

Під час виставки проводитимуться презентації, семінари, круглі столи, конференції. Їх тематика стосуватиметься питань розвитку співпраці закордонних та українських навчальних закладів, обміну студентами та викладачами та розвитку студентської науково-дослідної роботи.

На виставці будуть представлені близько 100 закордонних навчальних установ.

Виставка "Освіта за кордоном" відбудеться 7-9 квітня в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (м.Київ, вул.Хрещатик, 2).

Детальніше про проведення виставки>>>

Освіта.ua
23.03.2011