Програма "Всесвітні студії": гранти на навчання в Кембриджі

Учасники програми "Всесвітні студії" Фонду Віктора Пінчука зможуть отримати грант від благодійного фонду Кембриджського університету

Програма "Всесвітні студії": гранти на навчання в Кембриджі

В рамках проекту "Всесвітні студії" фонд Віктора Пінчука надасть гранти талановитим молодим українцям віком до 35 років, які бажають навчатись за магістерськими програмами в провідних світових навчальних закладах.

Наразі триває конкурсний добір програми "Всесвітні студії" на отримання грантів у 2011 році. Прийом документів відбувається в online-режимі на сайті програми worldwidestudies.org та триватиме до 15 травня 2011 року.

Більшість грантів від програми покриватимуть до 60% необхідної суми, але не більше 50 тис. доларів США. Решта видатків мають покриватися студентами із власних або інших джерел – стипендій від інших організацій та університетів.

Відтак, з метою підтримки українських студентів, які планують навчатись у Кембриджському університеті, програма "Всесвітні студії" уклала угоду з Cambridge Overseas Trust – благодійним фондом, який надає підтримку студентам з країн, що не являються членами Європейського Союзу, щодо спільного фінансування кембриджської стипендії у рамках програми "Всесвітні студії".

Отже, з 2011 року українські громадяни – учасники програми "Всесвітні студії", які подали документи на вступ до Кембриджського університету, матимуть можливість отримати решту коштів від Cambridge Overseas Trust, за умови, якщо всі вимоги програми "Всесвітні студії" ними були виконані.

Успішні кандидати, по завершенню навчання в Кембриджі, мають повернутися в Україну та відпрацювати за фахом щонайменше 5 років.

Освіта.ua
15.03.2011