Стипендії на магістерську програму у сфері засобів масової інформації

Академія Deutsche Welle пропонує 10 повних стипендій для студентів із Східної Європи - 750 євро на місяць, а також звільнення від плати за навчання та покриття транспортних витрат

Стипендії на магістерську програму у сфері засобів масової інформації

Deutsche Welle спільно зі своїми партнерами пропонує магістерську програму "International Media Studies". Двомовна програма пропонує унікальне поєднання таких напрямків як медіа та розвиток, журналістика, теорія комунікації та економіка в сфері засобів масової інформації.

Як і у минулі два роки, Академія Deutsche Welle пропонує 10 повних стипендій для студентів зі Східної Європи (750 євро на місяць, а також звільнення від плати за навчання та покриття витрат на проїзд).

Від аплікантів вимагається наявність диплому бакалавра або еквівалентного диплому, крім того, досвід роботи від одного року після закінчення навчання в сфері ЗМІ (для пошукачів на повну стипендію - від двох років), а також володіння німецькою та англійською мовами.

Подальшу інформацію про магістерську програму Ви знайдете в додатку, на сайті www.ims-master.de, а також тут http://issuu.com/deutsche-welle/docs/international-media-studies-dw_deutsch.

Освіта.ua
03.03.2011