Магістерські стипендії від університету Віадріна у Німеччині

Європейський університет Віадріна, що у Франкфурті-на-Одері, надає стипендії для молодих українців, які хочуть отримати у Німеччині ступінь магістра. Підтримка надається за широким переліком спеціальностей

Магістерські стипендії від університету Віадріна у Німеччині

Тим, хто отримав в Україні ступінь бакалавра і може похвалитися гарними оцінками та рекомендаціями викладачів, можна сміливо подавати заявку на стипендію університету Віадріна.

Ця вища школа на німецько-польському кордоні традиційно відкрита для студентів і молодих науковців зі Східної Європи. Тут навчаються багато поляків, українців, угорців та росіян. Чимало з них отримують стипендії.

Заявки від українців цього року приймаються на такі магістерські програми:

  • Європейські студії (центральні предмети – право, культурологія, економіка або політологія).
  • International Business Administration (напрямки: Finance, Accounting, Controlling & Taxation; Finance & International Economics; Information & Operations Management; менеджмент і маркетинг).
  • Історія європейської культури.
  • Культура та історія Центральної та Східної Європи.
  • Соціокультурні науки.
  • Intercultural Communication Studies.
  • Magister Legum (LLM; додаткова кваліфікація з німецького права для іноземних юристів).

Стипендія надається на два роки (за програмою LLM – один рік) для отримання ступеня магістра. На момент подачі заявки аплікант не може перебувати у Німеччині за будь-якою з програм.

Також, потрібен високий рівень знань німецької та англійської мов (B1/B2). Паралельне навчання в Україні у період отримання стипендії не допускається.

Навчання триватиме з першого серпня 2011 року по 31 липня 2013 року (LLM – до 31 липня 2012 року).

Термін подачі заявок: до 31 березня 2011 року. Кошти надаються міністерством закордонних справ Німеччини, координатором програми виступає Німецька академічна служба обмінів (DAAD).

Заяви на отримання стипендій необхідно подавати до інформаційного центру DAAD у Києві за адресою: проспект Перемоги 37 (КПІ), корп. 6.

Інформацію та консультації щодо цієї програми можна отримати за адресою infodaad.org.ua. Подальша інформація про програму також на сторінці університету Віадріна: www.europa-uni.de.

Deutsche Welle
01.03.2011