Розпочався конкурс на отримання стипендії польського уряду

Посольство Республіки Польща оголосило про початок чергового щорічного конкурсу на Cтипендіальну програму, що була розпочата у 2003 році, для молодих науковців з України

Розпочався конкурс на отримання стипендії польського уряду

Стипендіальна програма призначена для наукового стажування у польських університетах молодих науковців, які проводять дослідження у галузях історії, політології, журналістики, соціології, етнології та соціальної психології.

Кандидатом на отримання стипендії може стати будь-який випускник віком до 35 років, що отримав освіту за вищезазначеними спеціальностями, володіє польською мовою та орієнтується у польській проблематиці.

Стипендії у розмірі 1350 злотих на місяць призначаються для реалізації наукового стажування як однорічного індивідуального післядипломного навчання. Витрати на проживання та харчування стипендіати покривають самостійно.

Заяви разом із комплектом документів потрібно привезти особисто або надіслати поштою на адресу Посольства Республіки Польща в Україні (01901 Київ, вул. Ярославів Вал, 12) з позначкою: "Стипендія для молодих науковців". Список документів, необхідних для подачі заяви можна подивитись на сайті посольства.

Термін надсилання заяв - до 15 березня 2011 року.

Освіта.ua
17.02.2011