У Словенії пройде міжнародна літня програма Youth Understanding Politics

У столиці Словенії пройде міжнародний проект для активної молоді, у якому зможуть взяти участь представники з України

У Словенії пройде міжнародна літня програма Youth Understanding Politics

Youth Understanding Politics – це ініціатива, яка об'єднує молодь з 6 різних країн (Молдови, України, Бельгії, Німеччини, Словенії та Румунії) у віці від 15 до 18 років, яка цікавиться політикою.

Учасники навчаються дискутувати на реалістичні теми та за допомогою цих знань сприяти співпраці між країнами-членами Європейського Союзу та іншими державами.

Проект фінансується програмою Європейської Комісії "Молодь у дії" та грантами від різноманітних організацій, тому учасники сплачують лише збір за участь, що складає 30-50 євро, усе інше (переліт, проживання, навчання, харчування, екскурсії) фінансується спонсорами.

"Головний критерій відбору учасників - це громадська активність та володіння англійської мовою", – розповідає Анна Шелестун, національний організатор проекту від України.

Проект відбудеться у серпні, а аплікаційні форми з'являться на офіційному сайті Youth Understanding Politics у березні.

Довідка: Youth Understanding Politics – це щорічна програма літнього обміну, яка об'єднує 36 молодих людей з 6 різних країн (Бельгії, Німеччини, Молдови, Словенії, Румунії та Україні) та має на меті надихнути учасників за допомогою міжкультурного діалогу стати більш політично активними.

Освіта.ua
16.02.2011

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!