У Словенії пройде міжнародна літня програма Youth Understanding Politics

У столиці Словенії пройде міжнародний проект для активної молоді, у якому зможуть взяти участь представники з України

У Словенії пройде міжнародна літня програма Youth Understanding Politics

Youth Understanding Politics – це ініціатива, яка об'єднує молодь з 6 різних країн (Молдови, України, Бельгії, Німеччини, Словенії та Румунії) у віці від 15 до 18 років, яка цікавиться політикою.

Учасники навчаються дискутувати на реалістичні теми та за допомогою цих знань сприяти співпраці між країнами-членами Європейського Союзу та іншими державами.

Проект фінансується програмою Європейської Комісії "Молодь у дії" та грантами від різноманітних організацій, тому учасники сплачують лише збір за участь, що складає 30-50 євро, усе інше (переліт, проживання, навчання, харчування, екскурсії) фінансується спонсорами.

"Головний критерій відбору учасників - це громадська активність та володіння англійської мовою", – розповідає Анна Шелестун, національний організатор проекту від України.

Проект відбудеться у серпні, а аплікаційні форми з'являться на офіційному сайті Youth Understanding Politics у березні.

Довідка: Youth Understanding Politics – це щорічна програма літнього обміну, яка об'єднує 36 молодих людей з 6 різних країн (Бельгії, Німеччини, Молдови, Словенії, Румунії та Україні) та має на меті надихнути учасників за допомогою міжкультурного діалогу стати більш політично активними.

Освіта.ua
16.02.2011