"Students International" проводить виставку "Освіта за кордоном"

15 лютого з 12.00 до 19.00 провідна компанія на ринку освіти за кордоном "Students International" організовує виставку "Освіта за кордоном" в Києві

"Students International" проводить виставку "Освіта за кордоном"

Кожен бажаючий може скористатися унікальною можливістю зустрітися з представниками навчальних закладів з різних країн. У виставці беруть участь провідні школи, коледжі, університети та мовні центри Австралії, Нової Зеландії, Канади, Великобританії, США, Греції, Ірландії, Мальти та Швейцарії.

Будуть представлені: Academia International (Австралія), Seneca College (Канада), ILAC (Канада), America Academy (Кіпр), Navitas (Австралія), PHIMS (Нова Зеландія), Alpine Centre (Греція) та багато інших.

У відвідувачів буде можливість дізнатися достовірну і вичерпну інформацію з багатьох питань "з перших вуст", пов'язаних з освітою за кордоном.

Фахівці компанії "Students International" проконсультують з питань оформлення студентських віз.

В рамках виставки проводитиметься розіграш безкоштовного навчання на курсах вивчення іноземних мов у Канаді. Для участі у розіграші необхідно зареєструватися на сайті виставки: http://www.studinter.ru/text_price.html.

Виставка пройде 15 лютого, з 12.00 до 19.00, у готелі Русь, за адресою: Київ, вул. Госпітальна 4. Вхід вільний.

Довідка:
Центр навчання за кордоном "Students International" працює на ринку вже 18 років і є зразком якості. З 1993 року компанія щорічно відправляє за кордон близько 1000 студентів. Навчальні заклади-партнери "Students International" працюють в Австралії, Новій Зеландії, Канаді, Великобританії, Ірландії, Мальті, Франції, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Італії, Іспанії, Греції та Японії. Компанія "Students International" є офіційним представником 180 мовних шкіл, 300 коледжів, 200 інститутів і університетів в усьому світі. У 2009 році компанія "Students International" стала призером найпрестижнішої нагороди у сфері освітніх послуг "Краще освітнє агентство Східної Європи 2009" за версією журналу "Language Travel Magazine".

Освіта.ua
10.02.2011