Програма імені Фулбрайта навчить кандидатів писати есе

Триває відбір кандидатів на отримання стипендій і грантів за програмою імені Фулбрайта

Програма імені Фулбрайта навчить кандидатів писати есе

Однією з головних складностей у зарахуванні на програму є написання есе, тому Фулбрайт-Україна проведе ряд семінарів для українських учасників програми, на яких буде розказано, як правильно їх написати, щоб отримати грант на навчання чи викладання в США.

Семінари з написання есе для участі у програмі "Faculty Development Program", яка надає можливості вченим і фахівцям проводити наукові дослідження та брати участь у розробці навчальних планів, відбудуться 15 лютого та першого березня.

9 лютого, 15 та 31 березня, 12 та 28 квітня Фулбрайт-Україна проведе семінари для претендентів на програму "Graduate Student Program Science and Technology Ph.D. Program", що надає фінансування студентам для навчання у провідних університетах США для отримання ступеня PhD.

До вступу на програму "Scholar Program", яка надає можливості читання лекцій та проведення наукового дослідження в американських університетах терміном від 4 до 9 місяців, готуватимуть 26 квітня, 31 травня та 16 червня 2011 року.

Усі семінари проходитимуть о 16:30 в офісі Програми імені Фулбрайта за адресою: Київ, вул. Грушевського, 4, кімн. 305.

Для участі у семінарі необхідно зареєструватись за телефонами 044-279-1850 чи 044-279-2324, або електронною поштою [email protected] не пізніше як за три дні до дати його проведення.

Враховуючи обмежену кількість місць у залі проведення семінарів, програма імені Фулбрайта надає можливість отримати доступ до заходів через Інтернет – у форматі вебінара. Вебінар – це презентація у режимі он-лайн, яка одночасно доступна великій кількості користувачів, які успішно долучившись до вебінару мають змогу бачити презентацію у форматі Powerpoint. Для того, щоб скористатися цією можливістю вам потрібен лише доступ до інтернету, комп'ютер та навушники з мікрофоном.

Довідка: Заснована в 1946 році Програма імені Фулбрайта є найстарішою і найбільш престижною міжнародною програмою обміну вченими та студентами, що фінансується урядом Сполучених Штатів Америки. Сьогодні вона підтримує академічні обміни з більш ніж 155 країнами світу. З 1992 року майже 700 українських вчених, студентів і молодих фахівців побували у США, де навчались або проводили наукові дослідження в якості учасників Програми імені Фулбрайта.

Освіта.ua
07.02.2011