"Освіта Поль" розширює перелік вузів-партнерів

Завершується етап переговорів програми "Освіта Поль" із низкою провідних варшавських вузів про підписання офіційних угод про співпрацю

"Освіта Поль" розширює перелік вузів-партнерів

Програма "Освіта Поль" веде постійний моніторинг трендів та змін, що відбуваються на українському та європейському ринках праці, а також в сфері освіти. Робиться це в першу чергу з метою гарантування учасникам програми можливості вибору освітнього та професійного напрямку, що є актуальним сьогодні та перспективним у майбутньому.

Для реалізації поставлених цілей, "Освіта Поль" постійно розвиває співпрацю із тими вузами, які пропонують навчання за спеціальностями, що мають високий рівень затребуваності, як на українському, так і на європейському ринках праці. Незмінно головними факторами, що беруться до уваги при виборі нового вузу-партнера, залишаються його рейтинг, високий рівень викладацького складу та якість освітньої програми.

Довідка: Польсько-українська програма "Освіта Поль", була заснована у 2003 році на базі двосторонніх угод укладених із провідними вищими навчальними закладами Варшави. Метою програми є комплексне вирішення питання вступу українських абітурієнтів до польських вузів - партнерів програми.

Освіта.ua
03.02.2011