Агентство DEC education отримало номінацію "Silver partner" від Istituto Marangoni

Початок нового року ознаменувався поїздками наших співробітників за кордон. Задала ритм Юлія Дмитришин, менеджер з вищої освіти, яка відвідала британські університети

Агентство DEC education отримало номінацію "Silver partner" від Istituto Marangoni

З 9 по 14 січня 2011 року Юлія відвідала лондонський кампус Istituto Marangoni, London School of Business and Finance, освітній концерн INTO на базі університетів City University і University of East Anglia, а також Queen Mary University.

Відвідування Istituto Marangoni проходило в рамках тренінгу для представників освітніх агентств, який називався «London days». Приводом для того, щоб запросити провідні агентства, став ребрендинг інституту. Але, перш ніж презентувати нові тенденції у викладанні, представники Istituto Marangoni висловили свою подяку за співпрацю всім представникам агентств, які були запрошені.

DEC education було єдиним запрошеним агентством з України і отримало почесну номінацію «Silver partner». Приводом для нагороди стала кількість студентів, які приїхали на навчання до Istituto Marangoni завдяки нашій роботі. Під оплески колег з інших країн Юлія прийняла нагороду з рук Dario Cattaneo, директора з продажу Istituto Marangoni, і подякувала за визнання нашої роботи, а також за плідну співпрацю.

Протягом трьох днів Юлія відвідала презентації представників різних факультетів Istituto Marangoni. Всі виступали за своїми напрямками, але наскрізною темою стала поява Fashion спеціалізації у всіх курсах, які пропонує інститут. Це і стало ключовим фактором ребрендингу. Після досліджень ринку маркетологи Istituto Marangoni дійшли висновку, що Fashion грає найвагомішу роль у роботі всіх фахівців індустрії моди - починаючи з творців одягу і закінчуючи дизайнерами інтер'єрів. Тому, "модна нотка" тепер властива усім спеціальностям, які викладаються в Istituto Marangoni.

За час свого перебування в лондонському кампусі Юлія змогла оцінити рівень інфраструктури Istituto Marangoni. «Вразили сучасні технології в навчальному закладі, в кожному класі стоять новенькі iMac, є швейна майстерня, де студенти проходять практичні заняття. Тут кипить виробництво модного одягу, який студенти поки приміряють на манекенах, але судячи з рівня продукту - дуже скоро ці роботи будуть демонструватися на подіумах, а незабаром і у вітринах модних магазинів!», - поділилася враженнями Юля.

Також, інститут презентував представникам агентств дві нові програми - Master in Fashion Product Management і Master in Fashion Photography.

Master in Fashion Product Management готує фахівців, які будуть навчатися мистецтву бренд-менеджменту. Навчальна програма охоплює створення іміджу продукту, бюджетування, тайм-менеджмент, контроль якості.

Master in Fashion Photography пропонує майбутнім фотографам навчитися не тільки майстерності фотографії, але й освоїти вміння співпрацювати з дизайнерами та стилістами, що створюють образи, досконалість яких має передати знімок.

Ребрендинг також посприяв структуруванню всього навчального процесу в Marangoni і поділу ролей між студентами. Відтепер навчання базується на трьох С:

  • Creator (творець) - студенти, які освоюють спеціальності мають на меті створення нових продуктів.
  • Communicator (комунікатор) - студенти, які вчаться передавати інформацію про продукт громадськості.
  • Coordinator (координатор) - студенти, які вчаться вести бізнес і координувати як процес виробництва, так і комунікації.

Рівень підготовки фахівців у Istituto Marangoni настільки високий, що керівництвом навчального закладу було прийнято рішення одержати акредитацію в Міністерстві освіти, яка дозволить видавати подвійні дипломи - від самого інституту і від державного вузу Manchester Metropolitan University. Зараз йде процес розгляду заявки, але після закінчення, так званого "validation process" (ратифікації), у разі позитивного рішення, державні дипломи будуть видаватися у всіх кампусах інституту, розташованих у Лондоні, Парижі, Мілані. Наявність такого диплома дозволить випускникам Marangoni залишатися в країні навчання протягом двох років після закінчення вузу і працювати за фахом.

Окремий день Юлія присвятила зустрічам в іншими партнерськими ВНЗ, зокрема London School of Business and Finance, City University і University of east Anglia (представництва освітнього концерну INTO), а також Queen Mary University. "Всі навчальні заклади справили дуже добре враження, це дійсно провідні вузи, де навчатися одне задоволення. Звичайно, тривалість зустрічей була зведена до мінімуму, тому що потрібно було встигнути всім приділити увагу, але я змогла оцінити аудиторії, території кампусів, рівень обладнання технікою - всі суперсучасне! У поєднанні з навчальними програмами, які пропонують ці вузи, навчання дійсно проходить на найвищому рівні", - розповіла Юлія.

Якщо Вас цікавить освіта в зазначених вузах - відправляйте ваші запити на e-mail: [email protected]. Також наші менеджери з вищої освіти можуть проконсультувати Вас за телефоном (044) 390-76-24.

Освіта.ua
20.01.2011