У освітньому центрі "Concept" визначено переможців конкурсу презентацій

Головні призи конкурсу були запропоновані британськими партнерами Освітнього центру “Concept” мовними школами Leeds English Language School та Wimbledon School of English

У освітньому центрі "Concept" визначено переможців конкурсу презентацій

19 листопада в приміщенні Британської Ради відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу презентацій "Сполучене Королівство - чотири країни в одній".

Пані Ізобель Кларк, представник британської мовної школи, привітала учасників та розповіла про переваги навчання в Wimbledon School of English, розташованій у чудовому передмісті Лондона. Пані Ізобель оголосила переможців конкурсу та вручила призи!

Переможцями конкурсу стали – Ірина Шадейко та Олександр Радзіховський. За оригінальні інтерактивні презентації на тему “Сполучене Королівство: чотири країни в одній” пані Ірина отримала у подарунок двотижневий курс англійської в британській мовній школі Leeds English Language School, Олександр – двотижневий курс англійської в мовній школі Wimbledon School of English.

Довідка
Освітній центр "Concept" пропонує різноманітні програми навчання для дітей і дорослих у Великій Британії. В основі роботи Освітнього центру "Concept" - індивідуальний підхід до кожного студента. Фахівці центру допомагають підібрати навчальний заклад і курс, пройти тестування, організувати процес подачі документів, а також проконсультують з усіх практичних питань, що стосуються освіти у Великій Британії.

Освіта.ua
23.11.2010