Освітні тури 2020: обирай свій університет
PR

Продовжується реєстрація учасників на освітні тури від програми «ОсвітаПоль» на наступний рік

Освітні тури 2020: обирай свій університет

Народна мудрість стверджує: «Краще один раз побачити, аніж сто разів почути». Якщо ви бажаєте отримати вищу освіту в Польщі і маєте сумніви, який навчальний заклад обрати, щоб отримати чудові перспективи на майбутнє, освітні тури від «ОсвітаПоль» саме для вас!

На даний момент продовжується реєстрація учасників на освітні тури на наступний рік, що відбудуться:

  • 2-5 квітня 2020 року;
  • 19-22 листопада 2020 року.

Дуже популярні освітні тури від польсько-української програми «ОсвітаПоль» цікаві майбутнім абітурієнтам та їх батькам. Триденний тур стане не просто приємною туристичною подорожжю до Польщі, а й надасть можливість ознайомитись із кращими навчальними закладами Варшави та Кракова. Під час цього візиту ви ознайомитеся з особливостями європейської системи освіти, її перевагами, відвідаєте ті університети, що вас найбільше цікавлять. Так ви зможете дізнатися більше про реалізацію навчальної програми в обраних вузах, їх викладацький склад, умови навчання та проживання тощо.

Крім того, у вас буде достатньо вільного часу для цікавих екскурсій, комфортного шопінгу та дегустації польської кухні. Освітні тури від «ОсвітаПоль» – це вдале поєднання приємного з корисним! Поспішайте, адже кількість місць обмежена!

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете у фахівців програми «ОсвітаПоль».

Ухвалюйте зважені рішення!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
02.12.2019

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!