Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Стартував початок вступної кампанії 2020 року в Польщі
Стартував початок вступної кампанії 2020 року в Польщі
PR

«ОсвітаПоль» дарує знижку у розмірі 1000 гривень першим 50 вступникам, які підпишуть договір із програмою

Стартував початок вступної кампанії 2020 року в Польщі

Польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» вітає всіх учасників вступної кампанії-2019, які разом із програмою успішно вступили до університетів Польщі та розпочали захоплюючий етап свого життя, і нагадує, що розпочалася вступна кампанія 2020 року.

З цієї нагоди «ОсвітаПоль» дарує знижку у розмірі 1000 гривень першим 50 вступникам, які підпишуть договір із програмою. Знижка діє на пакет «Стандарт» та не сумується з іншими акційними пропозиціями.

Зміни, що сьогодні відбуваються в польській освіті, безумовно, торкнуться й вступної кампанії 2020 року. Цьогорічні абітурієнти матимуть нові можливості й перспективи, детальніше про котрі ви можете дізнатися в офісах програми.

Усі бажаючі можуть отримати індивідуальні консультації, де фахові співробітники дадуть вичерпні відповіді на всі питання, ознайомлять з умовами вступу, допоможуть правильно обрати спеціальність, факультет, навчальний заклад.

На вас чекають у регіональних відділеннях «ОсвітаПоль» за попереднім записом за телефонами, що вказані в розділі «Контакти».

Навчання в Польщі – це впевнений крок в ваше майбутнє!

Ухвалюйте зважені рішення!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
10.09.2019

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!