Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Вища освіта в Польщі - 2019: час діяти
Вища освіта в Польщі - 2019: час діяти
PR

Реєстрація в польських закладах вищої освіти на 2019/2020 навчальний рік вже розпочалася

Вища освіта в Польщі - 2019: час діяти

Реєстрація в польських закладах вищої освіти на 2019/2020 рік навчання вже розпочалася. Кожен навчальний заклад має обмежені часові рамки вступної кампанії, тому з подачею документів не варто затягувати.

Прийнявши остаточне рішення про вступ, варто швидко та дуже уважно зібрати усю низку документів, щоб вчасно подати їх до університету. Від правильної координації дій та їх послідовності залежить успішність вступу.

Готуючись до вступу та проводячи збір необхідних документів, звертайте увагу на джерело інформації, якою ви керуєтесь. Рекомендації знайомих, повідомлення на форумах та соціальних мережах не можуть бути джерелом надійної інформації, оскільки останнім часом в польській освіті було проведено ряд реформ, у результаті яких умови вступу та перелік вступних документів у більшості університетів зазнали змін.

Запорукою успішного вступу до обраного польського вишу може стати співпраця з професіоналами, які є дійсно фахівцями з даного питання. Програма «ОсвітаПоль», маючи за плечима 15 років досвіду, тримає руку на пульсі всіх змін в польській освіті, тому гарантує впевнений і успішний вступ своїм учасникам.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете у фахівців програми «ОсвітаПоль».

Ухвалюйте зважені рішення!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
21.05.2019

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!