Оформлення документів при вступі до Польщі
PR

В травні розпочинається другий і найважливіший етап вступної кампанії до вищих навчальних закладів Польщі

Оформлення документів при вступі до Польщі

В травні 2016 року розпочинається другий і найважливіший етап вступної кампанії до вищих навчальних закладів Польщі: реєстрація та подача оригіналів документів до обраних навчальних закладів. Найважливішим документом, звісно, є атестат та додаток до нього, а для тих, хто поступає на магістратуру, — диплом бакалавра та додаток.

Усі документи, що надаються до польських ВНЗ, потребують належної підготовки та обробки, зокрема апостилізації в Міністерстві освіти і науки України, перекладі та завіренні польськими «присяглими» перекладачами та ін. Лише дотримання суворих вимог у підготовці документів та вчасна подача їх у обмежений часовий проміжок гарантує вдалий вступ для абітурієнта.

Настав також час для подачі документів на візу для тих абітурієнтів, які планують виїхати на адаптаційний курс перед початком навчання. Реєстрацію на подачу документів до візових центрів потрібно проводити саме в травні.

Досвід Польсько-української програми «ОсвітаПоль» показує, що травень та червень є найбільш відповідальними місяцями для молоді, яка планує свій вступ до польських навчальних закладів.

Тому не варто ігнорувати застереження та зволікати з отриманням закордонного паспорту та оформленням документів, які мають після цього пройти належну підготовку. Адже цього вимагають суворі вимоги польських вищих навчальних закладів та стислі часові рамки, особливо в державних закладах.

Звернутись за допомогою у оформленні документів для вступу у вищі навчальні заклади Польщі ви можете до Польсько-української програми «ОсвітаПоль».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
10.05.2016

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!