Технікуми Польщі – альтернатива вищій освіті
PR

Технікуми Польщі гостинно відчиняють свої двері для української молоді та дорослих людей

Технікуми Польщі – альтернатива вищій освіті

У листопаді 2014 року Польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» вперше ввела на Україну таку нову освітню пропозицію, як професійно-технічна освіта у Польщі, яка знайшла широке коло своїх поціновувачів і тепер щороку набуває все більшої популярності.

Не кожен бачить себе студентом, який навчається 3-5 років у вищому навчальному закладі, а також не кожен має фінансові можливості для цього. Тому професійно-технічна освіта — це досконала альтернатива вищим навчальним закладам. Це можливість отримати диплом про базову технічну освіту європейського зразка. Технікуми Польщі гостинно відчиняють свої двері для української молоді та дорослих людей, і надають можливість отримати професійно-технічну освіту недорого за відносно короткий проміжок часу.

Основні переваги здобуття професійно-технічної освіти у Польщі:

1. Доступна ціна за навчання — від 20 євро на місяць, а іноді і зовсім безкоштовно. Часто можна зустріти пропозиції, щодо абсолютно безкоштовного навчання у профтехучилищах, яке фінансується Європейським структурним фондом.

2. Короткий термін навчання — 1 чи 2 роки, в залежності від кваліфікації, яку планує отримати випускник. Так, провчившись один рік, працівник вже може влаштуватися на роботу і ще далі продовжувати навчання, щоб в майбутньому мати вищу кваліфікацію і, відповідно, більшу зарплатню. До того ж розклад навчання в польських технікумах передбачає працевлаштування студентів, тому заняття проводяться 1-3 дні на тиждень, в післяобідній час.

3. Можливість отримати дозвіл на проживання в ЄС. Навчання надає право на отримання дозволу на проживання в Польщі, і, відповідно, в країнах Європейського Союзу, і вільного пересування без кордонів.

4. Перспектива працевлаштування. Диплом, який отримає випускник технікуму, визнається не лише в Польщі, а й в країнах ЄС, що відкриває перед кваліфікованим працівником необмежені можливості щодо працевлаштування. Перед випускниками відкривається найбільш популярний ринок праці в Німеччині. Часто студенти ще під час навчання в Польщі влаштовуються на роботу до німецьких компаній, а на вихідні їздять на навчання в Польщу (вартість подорожі Варшава-Берлін в одну сторону від 16 євро).

Отже, професійно-технічна освіта в Польщі – це гарний шанс отримати технічну освіту та професію, яка є найбільш затребуваною нині на європейському ринку праці, і, як наслідок, легальну роботу в країнах ЄС.

Подбайте про своє майбутнє! Проте будьте уважні і довіряйте лише професіоналам!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
29.02.2016

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!