Ознайомчий тур університетами Польщі

Візит до кращих ВНЗ Польщі 15-20 лютого 2015 року. Для тих у кого вже є шенгенська віза

Ознайомчий тур університетами Польщі

15 лютого провідна українська компанія Програма «Європейська освіта» організовує ознайомчий тур університетами Польщі! 5 днів, поїздка до кращих університетів, море знайомств і позитивних емоцій, екскурсія трьома відомими містами Польщі – Люблін, Варшава та Вроцлав.

Залишилось 6 гарячих місць. Тільки цього разу найвигідніша ціна - 3300 грн. Реєстрація відкрита для тих, у кого вже є шенгенська віза.

Ознайомчий візит Львів-Люблін-Варшава-Вроцлав-Львів проходитиме за наступним планом:

15.02.2015, неділя. Перший день туру присвячений знайомству учасників та дорозі до Любліну, з якого наступного дня і почнеться насичена і цікава екскурсія.

16.02.2015, понеділок. Другий день туру присвячений знайомству з двома найбільшими у Люблінському воєводстві державними університетами - Університетом ім. Марії Кюрі-Склодовської та Люблінським технічним університетом «Люблінська Політехніка», яких вирізняє з-поміж інших високий рівень викладання й науково-дослідної бази, а також прихильність до іноземних студентів. Старовинне місто Люблін, в свою чергу, подарує багато незабутніх вражень, адже має велику кількість історичних пам’яток та чарівних краєвидів.

17.02.2015, вівторок. Третій день туру присвячений знайомству з двома відносно молодими недержавними вищими навчальними закладами Академією Леона Козьмінського та Польсько-Японським університетом комп`ютерних технологій, які лише за 20 років свого існування отримали визнання та повагу не лише в Польщі, а й у Європі та світі. Також в цей день на учасників чекає захоплююча екскурсія Варшавою, історичний центр якої має унікальну архітектуру й належить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

18.02.2015, середа. Четвертий день туру також присвячений знайомству з двома столичними недержавними вищими навчальними закладами Collegium Civitas та Ваpшавською вищою школою гуманітарних наук, які славляться своїми нововведеннями, викладачами міжнародного класу та великою кількістю програм англійською мовою.

19.02.2015, четвер. П’ятий день туру присвячений знайомству з унікальним у своєму роді Міжнародним університетом логістики та транспорту, який був створений спільно з відомою французькою групою бізнес-шкіл ESIDEC та надає своїм випускникам, відповідно, як польський, так французький дипломи, визнані у всьому світі. Також учасники туру матимуть змогу насолодитися екскурсією містом Вроцлав – одним з найбільших і найстаріших у Польщі.

20.02.2015, п’ятниця. Останній день туру і повернення до України.

У вартість поїздки входить:

  • проїзд на автобусі Львів-Люблін-Варшава-Вроцлав-Львів;
  • проживання у хостелах та готелях Польщі;
  • оглядові екскурсії університетами;
  • екскурсії у Любліні, Варшаві та Вроцлав;
  • переклади під час ознайомчих візитів;
  • медичне страхування;
  • чай, кава, печиво в дорозі;
  • інформаційні матеріали.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +38 (044) 200-28-40. 
«Європейська освіта» – це відома українсько-польська компанія, що проводить свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України із 2005 року. Кращі вищі навчальні заклади Польщі вповноважили компанію проводити свою інформаційну та вступну кампанію в Україні, надавати послуги з набору студентів, у тому числі в якості приймальної комісії, послуги при підборі житла, легалізації документів, отриманні візи, трансфері до місця навчання, поселенні та підтримці студентів протягом першого року навчання.

Освіта.ua
03.02.2015

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!