Польські виші продовжують набір абітурієнтів

Програма "ОсвітаПоль" продовжує вступну кампанію до вищих навчальних закладів Польщі

Польські виші продовжують набір абітурієнтів

Як відомо, здобуття освіти у Польщі є надзвичайно популярним серед української молоді, а кількість українських студентів збільшується щороку. Навчальні заклади сусідньої країни завоювали авторитет українців завдяки доступності освіти, можливостям стажування та подорожей країнами Європи під час навчання, визнаним дипломам, а також прозорими умовами вступу, що відбувається за результатами співбесіди та без урахування результатів ЗНО. Також польські університети не завжди вимагають володіння польською мовою при вступі.

Програма "ОсвітаПоль" надає реальну можливість отримання європейської освіти у Польщі для українських абітурієнтів. Програма була заснована у 2003 році і впродовж 10 років своєї діяльності завоювала авторитет серед української молоді. Цьогорічна вступна кампанія стане вже 11-ю для фахівців організації.

Програма офіційно співпрацює з 20-ма відомими вищими навчальними закладами Польщі, в яких абітурієнти мають можливість обрати шлях здобуття освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, інженер, магістр.

Також є можливість отримання ступеню магістра на базі українського бакалавріату, здобуття післядипломної або другої вищої освіти, престижної бізнес-освіти за програмами Executive MBA і Executive DBA.

З метою розширення освітніх можливостей та всебічного інформування українців про умови навчання в Польщі, програма "ОсвітаПоль" спільно з навчальними закладами-партнерами традиційно організовують ознайомчі візити до польських університетів.

Під час таких дводенних візитів до Варшави абітурієнти та батьки можуть відвідати навчальні заклади, ознайомитися з особливостями студентського життя, реалізацією навчальних програм, освітньою інфраструктурою, а також поспілкуватися з викладачами та представниками програми, які опікують студентів з України.

В «ОсвітаПоль» повідомили, що програма продовжує попередні співбесіди в рамках цьогорічної вступної кампанії до польських університетів, які відбуваються в декількох містах України.

Регіональні представництва "ОсвітаПоль" працюють у Києві, Одесі, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Рівному, а також у Почаєві Тернопільської області та Бершаді Вінницької області.

Детальну інформацію про можливості здобуття вищої освіти у польських навчальних закладах можна отримати на сайті програми "ОсвітаПоль" http://www.osvitapol.info або за телефонами: (044) 584-49-26, (097) 747-64-02, (050) 437-28-03.

Отримати безкоштовну консультацію з питань вступу до вищих навчальних закладів Польщі ви можете за телефоном компанії «Європейська освіта» у Києві: (044) 200-28-40.
«Європейська освіта» – це відома українсько-польська компанія, що проводить свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України із 2005 року. Кращі вищі навчальні заклади Польщі вповноважили компанію проводити свою інформаційну та вступну кампанію в Україні, надавати послуги з набору студентів, у тому числі в якості приймальної комісії, послуги при підборі житла, легалізації документів, отриманні візи, трансфері до місця навчання, поселенні та підтримці студентів протягом першого року навчання.

Освіта.ua
13.03.2013

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!