Програми підготовки фотографів у Франції

Spéos Photographic Institute у Парижі пропонує магістерські, літні та короткострокові інтенсивні програми підготовки фотографів

Програми підготовки фотографів у Франції

Spéos Photographic Institute був заснований у 1985 році фотографом Пьер-Івом Маше, як навчальний заклад для підготовки фотографів-професіоналів для спеціалізованих журналів та домів моди. За роки існування навчального закладу його закінчили близько 4000 фотографів.

Зараз Spéos Photographic Institute належить компанії Speos Group, що спеціалізується на навчанні фотомистецтву та наданні послуг у цій сфері. Серед клієнтів Speos Group: агенції Magnum, Gamma, Rapho; компанії Canon, Nikon, Fuji Film, Hachette, а також студії Пітера Ліндберга та Паоло Роверсі.

Студії Spéos Photographic Institute обладнані за останнім словом техніки, щорічний бюджет на оновлення студій сягає 50 тисяч євро.

Spéos Photographic Institute пропонує програми як для новачків, так і для професіоналів. Зокрема, серед доступних програм пропонуються інтенсивні курси професіональної цифрової фотографії тривалістю півроку, а також курси для осіб з різним рівнем професіоналізму в сфері техніки зйомки, обробки зображення в лабораторії та за допомогою комп’ютерних програм.

Окрім цього, є можливість навчатися на магістерській програмі, що включає практику. У 2010 році Spéos Photographic Institute відкрив філію у Дубаї, отже, студенти довгострокових курсів періодично відвідують для тематичних зйомок країни арабського світу.

Навчання на програмах ведеться англійською та частково французькою мовами, викладачі навчального закладу - відомі фотографи, фотожурналісти та критики.

Навчання на магістерській програмі триває 14-15 місяців, вартість навчання - 24 000 євро. Інтенсивний курс тривалістю 24 тижні коштує 12 000 євро. Вартість літніх програм становить близько 500 євро за тиждень навчання.

Більш детальну інформацію щодо навчання у Spéos Photographic Institute можна отримати в освітньому агентстві А-пріорі за e-mail: eu@a-priori.kiev.ua, за тел.: (093) 073 10 14, або через Skype: a-priori_europe.

Освіта.ua
16.01.2012