Знижка на підготовчі програми A-level та International Baccalaureate

Мережа шкіл EF International Academy оголошує конкурс на отримання 50% знижки на програми підготовки до вступу в університети світу A-level та International Baccalaureate

Знижка на підготовчі програми A-level та International Baccalaureate

Шість найталановитіших студентів отримають можливість навчання на одній із підготовчих програм A-level або International Baccalaureate Diploma в Оксфорді, Торбей чи Нью-Йорку.

Знижки присуджуватимуться талановитим та амбітним студентам, які можуть зробити  позитивний внесок у колектив та життя академії EF International Academy.

International Baccalaureate Diploma – міжнародний диплом про повну середню освіту, що визнається найпрестижнішими університетами по всьому світу. Вивчення предметів з різних академічних сфер, а також робота над самостійними та груповими завданнями дозволяє отримувати міцні знання і розвивати командний дух та самостійність.

A-level – британський диплом про повну середню освіту. Метою цієї програми є вузьконаправлена підготовка до навчання в британському вузі на заздалегідь обраному факультеті. Зазвичай цю програму називають "Золотим стандартом навчання", бо вона дає глибокі знання з обраних дисциплін (мінімум 3 предмети).

Ці програми доступні для молоді, починаючи з 10 – 11 класу. Тривалість курсу – 2 роки. За умови успішного закінчення цих програм студенти матимуть можливість вступити на перший курс престижних університетів, таких як Гарвард, Оксфорд, Йелль або Кембрідж.

Знижка, яку отримають переможці конкурсу, покриває 50% вартості навчання, проживання у приймаючій сім’ї у двомісній кімнаті та дворазового харчування протягом усього терміну навчання на підготовчій програмі.

Останній строк подачі заявок на навчання – 31 грудня 2011 року.

Кандидати на отримання знижки на навчання будуть оголошені не пізніше 14 січня 2012 року. Телефонне інтерв’ю проводитиметься до 31 січня 2012 року. Результати конкурсу будуть оголошені 6 лютого 2012 року.

За більш докладною інформацією звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Довідка:
EF International Academy готує студентів до вступу в престижні університети світу. Школи EF International Academy знаходяться у Великій Британії (Оксфорд, Торбей), США (Нью-Йорк) та Канаді (Ванкувер).

Освіта.ua
06.12.2011