Знижка на навчання в American College of Thessaloniki (Греція)

American College of Thessaloniki в Греції пропонує українським студентам 30% знижку на навчання на будь-якій програмі коледжу

Знижка на навчання в American College of Thessaloniki (Греція)

Навчання в American College of Thessaloniki зацікавить тих, хто хоче вчитися в американському коледжі, не покидаючи Європи.

American College of Thessaloniki є приватним навчальним закладом. Коледж знаходиться в місті Салоніки, розташованому в північній частині Греції. Салоніки - друге за величиною місто Греції з населенням близько 800 тис. осіб. Коледж входить до складу приватного навчального закладу Anatolia College, заснованого в 1886 році.

Програма в American College of Thessaloniki заснована на освітньому досвіді США. Більшість викладачів коледжу навчалися в США, мають докторські ступені і пройшли практику в своїй царині.

Програми BA, BS і MBA в American College of Thessaloniki отримали повну акредитацію New England Association of Schools and Colleges, University of Wales і міністерства освіти Греції.

У коледжі пропонується навчання на програмах МВА, бакалаврських та магістерських програмах, а також є можливість навчання на сертифікаційних програмах.

Підготовка здійснюється за такими напрямками: бізнес, дизайн, бізнес-адміністрування, міжнародні відносини, англійська мова, обчислювальна техніка тощо.

Заявлена вартість навчання без знижки становить 8250 євро на рік, для українців з урахуванням 30% знижки - 5775 євро на рік.

Більш детальну інформацію про навчання в American College of Thessaloniki ви можете отримати в менеджерів освітнього агентства Istudy за тел.: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
28.11.2011